×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
9. februāris, 2012
Drukāt

Gombergs sponsorē retāk


gombergs_letalk_15

Mūsu laikraksta lasītājs, kurš vēlējās palikt anonīms, interesējās, kāpēc no pēdējā Lato Lapsas veidotā miljonāru saraksta izsvītrots pazīstamais Pētera I un citu pieminekļu atjaunotājs Jevgeņijs Gombergs.


 

”Viņam taču pieder daudz nekustamo īpašumu, tajā skaitā villa Jūrmalā. Varbūt Gomberga kungs speciāli maksā, lai nefigurētu sarakstā un nemaksātu savus parādus?” jautā lasītājs.

Lato Lapsa atbild, ka Gomberga kungs miljonāra statusu joprojām saglabā, jo trūkumu pilnīgi noteikti necieš. Taču Latvijas bagātāko cilvēku simtniekā viņš neietilpst tādēļ, ka Gomberga biznesu ļoti nopietni skāra nekustamo īpašumu krīze. “Kādus dažus miljoniņus Jevgeņija kunga īpašumi ir vērti, no astoņiem līdz desmit miljoniem, tomēr tas ir zem simtnieka robežas,” stāsta L. Lapsa. Pats Jevgeņijs Gombergs teic, ka būt miljonāru sarakstā viņam nav svarīgi, nekad nav bijis un diez vai kādreiz būs. “Es nemaz nezinu, kāpēc biju Lato Lapsas miljonāru sarakstā. Mana iekļaušana tajā neatbilst realitātei. Cik zinu, viņš vienmēr pamatojās uz viņam esošo informāciju. Lapsa nekad nebija jautājis man vai kādam citam miljonāru sarakstā iekļautajam cilvēkam par to, cik mums mantas pieder vai cik naudas ir,” saka Gombergs.

Šobrīd uzņēmējs ir “Teikas namu” valdes priekšsēdētājs un dīzeļdegvielas rūpnīcas ”Bio-Venta” padomes priekšsēdētājs. Pašlaik pasākumus sponsorējot ļoti reti, kādreiz sponsorējis biežāk.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+