Mobilā versija
+3.5°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
2. jūlijs, 2015
Drukāt

“Google” atvainojas par foto aplikāciju, kas melnādainu pāri atpazina kā “gorillas” (3)

gorillas

IT tehnoloģiju gigants “Google” atvainojies par foto identifikācijas aplikācijas kļūdu, melnādainu pāri atpazīstot kā “gorillas”.

“Mēs esam šokēti par notikušo un ļoti atvainojamies,” trešdien paziņoja “Google” pārstāvis. “Mēs nekavējoties rīkojāmies, lai nepieļautu šādu gadījumu atkārtošanos.”

Uz aplikācijas kļūdu tviterī norādīja lietotājs “@JackyAlcine”. “”Google Photos”, jūs nošāvāt greizi. Mana draudzene nav gorilla,” viņš norāda.

“Google” maijā izlaida jaunu aplikāciju, kas ļauj vieglāk sakārtot un organizēt fotogrāfijas. Automātiski tiek noteikta fotogrāfijā redzamā vieta, cilvēki un citas lietas.

“Šī ir viena no tām kļūdām, ko nekad negribētos pieļaut,” sacīja “Google” darbinieks Jonatans Zungers.

Viņš teica, ka dažreiz atpazīšana esot kļūdaina – cilvēki netiekot atpazīti vispār vai arī identificēti kā suņi. Fotogrāfiju atpazīšana ir sarežģīts uzdevums, un daudzas IT kompānijas strādā pie atpazīšanas programmu uzlabojumiem.

“Pie automātiskās attēlu atpazīšanas vēl daudz jāstrādā,” norāda “Google” pārstāvis. “Mēs mēģinam novērst tādu kļūdu atkārtošanos nākotnē.”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Un kas tur slikts ? Vienigi gorillas var apvainoties,bet ir lidzigi.

  2. Kamēr mākslīgais intelekts ir tādā stadijā, kā tagad, var notikt viss kas.

  3. 🙂 🙂 🙂 !! Variantiņš !
    Ja nopietni – tādas progas nevajadzētu publiskot.
    Ētisku apsvērumu dēļ.

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+