Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
2. jūlijs, 2015
Drukāt

“Google” atvainojas par foto aplikāciju, kas melnādainu pāri atpazina kā “gorillas” (3)

gorillas

IT tehnoloģiju gigants “Google” atvainojies par foto identifikācijas aplikācijas kļūdu, melnādainu pāri atpazīstot kā “gorillas”.

“Mēs esam šokēti par notikušo un ļoti atvainojamies,” trešdien paziņoja “Google” pārstāvis. “Mēs nekavējoties rīkojāmies, lai nepieļautu šādu gadījumu atkārtošanos.”

Uz aplikācijas kļūdu tviterī norādīja lietotājs “@JackyAlcine”. “”Google Photos”, jūs nošāvāt greizi. Mana draudzene nav gorilla,” viņš norāda.

“Google” maijā izlaida jaunu aplikāciju, kas ļauj vieglāk sakārtot un organizēt fotogrāfijas. Automātiski tiek noteikta fotogrāfijā redzamā vieta, cilvēki un citas lietas.

“Šī ir viena no tām kļūdām, ko nekad negribētos pieļaut,” sacīja “Google” darbinieks Jonatans Zungers.

Viņš teica, ka dažreiz atpazīšana esot kļūdaina – cilvēki netiekot atpazīti vispār vai arī identificēti kā suņi. Fotogrāfiju atpazīšana ir sarežģīts uzdevums, un daudzas IT kompānijas strādā pie atpazīšanas programmu uzlabojumiem.

“Pie automātiskās attēlu atpazīšanas vēl daudz jāstrādā,” norāda “Google” pārstāvis. “Mēs mēģinam novērst tādu kļūdu atkārtošanos nākotnē.”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Un kas tur slikts ? Vienigi gorillas var apvainoties,bet ir lidzigi.

  2. Kamēr mākslīgais intelekts ir tādā stadijā, kā tagad, var notikt viss kas.

  3. 🙂 🙂 🙂 !! Variantiņš !
    Ja nopietni – tādas progas nevajadzētu publiskot.
    Ētisku apsvērumu dēļ.

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+