Mobilā versija
-2.3°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
28. aprīlis, 2015
Drukāt

“Google” palīdzēs Eiropas avīzēm pelnīt tīmeklī

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Interneta gigants “Google” parakstījis vienošanos ar virkni Eiropas avīžu konglomerātu ar mērķi palīdzēt tām tīmeklī nopelnīt vairāk naudas.

“Google” sola ieguldīt jaunos digitālos projektos, kas ir saistīti ar reklāmu izcelšanas pilnveidošanu un jaunu ziņu pielikumu izstrādāšanu, 160 miljonus dolāru.

Daži izdevēji ir neapmierināti ar “Google” praksi – izvietot internetā bezmaksas ziņu saturu -, norādot, ka tas noved pie drukāto izdevumu pārdošanas krituma un ieņēmumu samazināšanos no reklāmām.

“Google” jauno projektu jau atbalstījuši tādi izdevumi kā “Financial Times”, “Guardian”, “El Pais” un “Die Zeit”.

Aprīļa vidū Eiropas Komisija apsūdzēja “Google”, ka uzņēmums pārkāpj konkurenci, izceļot savus produktus.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+