Mobilā versija
-3.8°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
15. oktobris, 2013
Drukāt

“Google” piedāvā rīku, lai noteiktu datu izmantošanu pēc lietotāju nāves

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

ASV interneta gigants “Google” piedāvā rīku, ļaujot lietotājiem izlemt, kas notiks ar to datiem pēc viņu nāves vai kad viņi kļūs neaktīvi internetā.

Tādējādi “Google” kļuvusi par pirmo lielo kompāniju, kas pievērsusies šī jūtīgā jautājuma risināšanai.

Uzņēmuma izstrādātais rīks aptvers e-pastus, sociālo tīklu “Google Plus” un citus kontus. Lietotāji var izvēlēties, vai pēc noteikta laika perioda datus izdzēst vai nodot tos konkrētam cilvēkam.

Interneta lietotāji visā pasaulē pauduši bažas par to, kas notiek ar viņu datiem pēc viņu nāves.

“Mēs ceram, ka šis jaunais rīks nodrošinās jums iespēju plānot jūsu digitālo dzīvi pēc nāves tā, lai tiktu aizsargāts jūsu privātums un drošība, kā arī padarītu dzīvi vieglāku jūsu mīļotajiem pēc jūsu aiziešanas,” norāda “Google”.

Kompānija pavēstīja, ka lietotāji var izvēlēties izdzēst to datus pēc trīs, sešiem, deviņiem vai 12 mēnešiem, kad viņi vairs nav aktīvi tiešsaistē. Tāpat lietotāji var izvēlēties noteiktus datus no atsevišķiem vai visiem pakalpojumiem nosūtīt konkrētām personām.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+