Mobilā versija
+5.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
3. septembris, 2014
Drukāt

“Google” strādā pie ārkārtīgi ātra kvantu datora procesora izveides (1)

LETALETA

Interneta gigants “Google” otrdien paziņoja, ka strādā pie ārkārtīgi ātra kvantu datora procesora, tādējādi cenšoties pietuvoties vīzijai, kad kādu dienu iekārtas spēs domāt kā cilvēki.

Kompānija norāda, ka savā kvantu mākslīgā intelekta komandā iekļāvusi slaveno pētnieku Džonu Martinisu un viņa kolēģus no Kalifornijas Universitātes.

“Google” vēsta, ka šie pūliņi ir daļa no “datoraparatūras iniciatīvas”, lai radītu un izgatavotu procesorus, kas darbotos subatomiskos līmeņos, padarot tos ātrākus par procesoriem, kas tiek izmantoti mūsdienu datoros.

Jau pērn “Google” mākslīgā intelekta laboratorija uzsāka sadarbību ar ASV Nacionālo aeronautikas un kosmosa pārvaldi (NASA), lai veiktu izpēti saistībā ar kvantu skaitļošanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tikmēr Krievijā……….haha!

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustāPēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, RubenēPamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+