Gorkša atgriešanās spēlē “Reading” piedzīvo sakāvi pret “Arsenal” 0

Latvijas futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs pēc četru spēļu izlaišanas pirmdien atgriezās “Reading” komandas sastāvā, taču viņa pārstāvētā komanda Anglijas premjerlīgas spēlē savā laukumā piedzīvoja smagu zaudējumu ar 2:5 pret Londonas “Arsenal”, informē organizatori.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli”

Gorkšs laukumā devās sākumsastāvā un aizvadīja visu spēli. Jau pirmajā puslaikā “Arsenal” guva trīs vārtus, bet 60. minūtē panāca 4:0. “Reading” nedaudz vēlāk samazināja rezultāta starpību līdz 2:4, tomēr mača izskaņā zaudēja arī piektos vārtus.

Uzvarētāju labā trīs precīzus sitienus izdarīja spānis Santjago Kazorla, bet pa vieniem vārtiem guva Lukašs Podoļskis un Teo Valkots. “Reading” komandas labā vārtus guva Adams Le Fondrē un Džimijs Kebē.

“Reading” piedzīvoja sesto zaudējumu pēc kārtas un turnīra tabulā ar deviņiem punktiem ieņem pēdējo 20. vietu.