×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
26. marts, 2018
Drukāt

Gorkšs: Diemžēl neviens no LFF vadības neapsver piecelšanos no sava krēsla (2)

foto - Evija Trifanova/LETAfoto - Evija Trifanova/LETA

Latvijas futbola federācijas prezidenta vēlēšanu galvenais kandidāts, ilggadējais Latvijas valstsvienibas kandidāts Kaspars Gorkšs pēc Latvijas izlases 0:1 zaudējuma veltījis kritiku pašreizējai futbola federācijas vadībai, kura nespēj atzīt savas kļūdas un turpina strādāt novecojušām metodēm.

“Spēli ar Gibraltāru skatījos lidostā pa ceļam uz UEFA mācībām. Šobrīd es nespēju, ja godīgi, piecelties no krēsla. Bet diemžēl neviens cits no šābrīža LFF vadības neapsver piecelšanos no sava krēsla…” sociālajā vietnē Facebook rakstīja Gorkšs.

“Skaidri redzams, ka sistēma buksē. To var novērot jau labu laiku, ka ar tām pašām metodēm mēs citādu rezultātu nesasniegsim. Pasaule virzās straujiem soļiem uz priekšu, bet LFF stūrgalvīgi cenšas atkārtot pagātnes brīnumus ar tām pašām metodēm. Izdzīvos un progresēs tas, kurš mainīsies. Līdzi laikiem, līdzi iespējām. Mums ir laiks mainīties. Un nevis mainīt vienu cilvēku pret citu ar līdzīgu darba manieri, bet reāli mainīties.
Man žēl futbolistu.
Man žēl Latvijas izlases fanu.
Man žēl lielu daļu pašreizējo LFF darbinieku, kuri jau tā reti saņem pelnīto par sevis padarīto darbu.
Diemžēl vadība savas kļūdas nespēj atzīt un tāpēc ir jācieš visiem.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tas bija toreiz,tagad viņa vadībā LFF un izlase būs uz pacēluma .Portugāle,baidies,mēs nāksim !

  2. Vai Gorkšs atteicās no izlases kapteiņa apsēja kad izlase viņa vadībā sasniedza anti-rekordu? Kā tur bija ar salmu un baļķi acī?

Draugiem Facebook Twitter Google+