×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
26. aprīlis, 2016
Drukāt

Gorkšs: Kļaviņš man piedāvāja LFF ģenerālsekretāra amatu

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

“Man ir piedāvāts federācijas ģenerālsekretāra amats, taču tā dēļ es karjeru nebeigšu,” “LA” otrdien sacīja Latvijas futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs.

Piektdien notiks Latvijas Futbola federācijas (LFF) kongress, kurā gaidāmas prezidenta vēlēšanas. Uz galveno posteni ir divi kandidāti – Guntis Indriksons, kurš organizāciju vada jau 20 gadus, un Krišjānis Kļaviņš, kura vārds tiek minēts spēļu sarunāšanas skandālos, lai gan oficiālas apsūdzības viņam nav izvirzītas.

Kļaviņš savas uzvaras gadījumā piedāvājis LFF ģenerālsekretāra amatu Kasparam Gorkšam. “Ar Kļaviņu esmu runājis, man ir piedāvāts federācijas ģenerālsekretāra amats, taču tā dēļ es karjeru nebeigšu. Esmu aktīvs futbolists, tāpēc būtu muļķīgi šobrīd potenciālajiem darba devējiem dot signālu, ka grasos kļūt par funkcionāru. Nē, pabeigšu sezonu un meklēšu jaunu komandu. Ja neizdosies, tad skatīšos, kādas ir karjeras iespējas,” skaidroja 34 gadus vecais Gorkšs, kurš šosezon pārstāv Čehijas vienību Prāgas “Dukla”.

Kopš 1993. gada LFF ģenerālsekretāra amatu ieņem Jānis Mežeckis.

Gorkšs šoziem nav kautrējies publiski paust viedokli par dažādiem Latvijas futbolam aktuāliem tematiem, kritiku veltot abiem prezidenta amata kandidātiem. “Vēlēšanu iznākums ir grūti prognozējams, iespējami visi trīs scenāriji – ka ievēl Kļaviņu vai Indriksonu vai neievēl nevienu. Ir dzirdama liela neapmierinātība ar abiem kandidātiem. Vai šo vēlēšanu izgāšana būtu atbalstāma? Ja piesakās jaunu un spēcīgi kandidāti, tad – jā, bet, vai tā būs, to neviens nezina. Gribētu, lai katrs (LFF biedrs) izvērtē, ko grib sagaidīt no Latvijas futbola nākotnē un ka šīs vēlēšanas nav tirgus laukums – likt akcentu nevis uz īstermiņa labumiem, bet tālākā perspektīvā,” piebilda Kaspars Gorkšs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+