Sports
Futbols

Gorkšs: Pienāk brīdis, kad sāc meklēt motivāciju. Paldies tiem, kas man ir noticējuši0

foto – Edijs Pālens/LETA

Ambiciozajā Latvijas futbola virslīgas komandā “Riga” Latvijas līmenim savākti skaļi uzvārdi, tomēr uzvārdi paši laukumā nespēlē, uzskata Latvijas futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, kurš ir galvaspilsētas vienības jaunākais papildinājums.

“Riga” līgumu ar Gorkšu parakstīja pagājušās nedēļas beigās, sīkākas detaļas neatklājot.
Tagad intervijā vienības preses dienestam 35 gadus vecais aizsargs paudis, ka “Riga” komandai ir viss, lai cīnītos par augstākajām vietām visos Latvijas turnīros.

Katram pieredzējušam futbolistam pienāk brīdis, kad sāc meklēt motivāciju. Esmu to atradis un jāsaka liels paldies cilvēkiem, kas man ir noticējuši. Mēģināšu palīdzēt, kā vien spēšu. Pats tagad jūtos labi. Protams, ir nedaudz jāpierod pie mākslīgā seguma, ilgāku laiku uz tā nav sanācis pabūt, bet viss būs kārtībā,” sacījis Kaspars Gorkšs.

“Kolektīvs parasti veidojas priekos un bēdās, respektīvi, uzvarās un zaudējumos. Esam šobrīd pirmssezonas stadijā, kad ir nogurums un uz rezultātu neskatās tik daudz. Domāju, ka kolektīva spēku varēsim novērtēt jau sezonas sākumā,” paudis aizsargs.
“Nevienam nav noslēpums, ka Latvijas līmenim mums ir savākti pietiekami skaļi uzvārdi, vairāki izlases spēlētāji, bet uzvārdi paši uz laukuma nespēlē, lai arī cik banāls šis teksts nebūtu. Mums viss būs jāpierāda laukumā.”

Saistītie raksti

“Riga”, aktīvi piedaloties transfēru tirgū, noslēgusi līgumu arī ar Latvijas valstsvienības pussargu Artūru Zjuzinu, uzbrucēju Valēriju Šabalu, kreisās malas aizsargu Antonu Kurakinu, bijušajiem “Jelgavas” futbolistiem pussargu Borisu Bogdaškinu un aizsargu Vitāliju Smirnovu, kā arī Latvijas U-21 izlases aizsargu Viktoru Litvinski un vārtsargu Vladislavu Kurakinu, kurš pērn aizveda Jūrmalas “Spartaku” līdz Latvijas čempionu titulam. Vēl komanda pagarinājusi līgumu ar aizsargu Oļegu Timofejevu un Sergeju Šumeiko, komandas kapteini Oļegu Laizānu un pussargu Ēriku Punculu.

“Latvijas izlases kapteinis tā ir sava veida vizītkarte. Kaspars ir līderis. Mums ļoti palīdzēs arī tas, ka jaunie futbolisti, redzot Kaspara profesionālo pieeju darbam, strādās tāpat un, iespējams, kādu dienu sasniegs tādas pat virsotnes,” izteicies “Riga” vienības sporta direktors Aleksandrs Romašins. “Treneris sacīja, ka Kaspars noteikti mūsu komandā būs līderis. Ar to arī viss ir pateikts. Skaidrs, ka mūsu uzdevumi ir augstākie, proti, uzvarēt visos Latvijas turnīros, un Kaspars šo mērķu izpildē noteikti palīdzēs.”

LA.lv