×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
24. februāris, 2014
Drukāt

Gorkšs: Šī ir grupa, kuru negribētu saņemt pirms izlozes

foto: LETAfoto: LETA

Veiksme nav bijusi mums labvēlīga – gandrīz vienprātīgi uzņemti 2016. gada Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas turnīra grupu izlozes rezultāti.

Jau vēstījām, ka Latvija spēlēs A grupā pret Nīderlandi (10. vieta FIFA rangā), Čehiju (31.), Turciju (42.), Islandi (48.) un Kazahstānu (128.). Latvija rangā nu jau ilgāku laiku klīst pa otro simtu un šobrīd ieņem 111. pozīciju.

Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs sarunā ar Latvijas Futbola federācijas preses dienestu komentējis izlozes rezultātus: “Pirmais iespaids ir tāds, ka šī ir tā grupa, kuru negribētos saņemt pirms izlozes. Parasti pirms izlozes futbolisti sagaida tādus pretiniekus, pret kuriem būtu interesanti spēlēt gan mājās, gan izbraukumā, kā arī tādu grupu, no kuras var kvalificēties vai tajā būtu cerības pacīnīties par kvalificēšanos. Kazahstānas izlase no sestā groza ir viena no spēcīgākajām komandām, kuru varēja ielozēt. Arī Īslande iepriekšējā atlases ciklā pierādīja sevi no labākās puses. Nīderlandes izlases spēks papildus komentārus neprasa, savukārt savstarpējo spēļu vēsture ar Turciju mūsu komandas līdzjutējiem atgādinās par daudziem patīkamiem mirkļiem. Trakāk vēl būtu, ja no otrā groza Čehijas vietā mēs saņemtu, piemēram, Beļģiju.

Neskatoties uz notikušo izlozi, mūsu komandai ir jācīnās laukumā pret katru pretinieku. Latvijas izlases spēlētājiem tādējādi būs interesanti savā laukumā pacīnīties ar spēcīgiem pretiniekiem un klātienē novērtēt futbola organizāciju mūsu pretinieku mājvietās.

“Šajā apakšgrupā nav vāju pretinieku. Tāpēc šobrīd ir maz atšķirību, ar kuru komandu spēlēt kvalifikācijas cikla sākumā. Mūsu grupa ir tāda, kur jācenšas parādīt savu labāko sniegumu par 100 procentiem katrā spēlē. Grupā nav ērto pretinieku. Visas komandas ir spēcīgas. Protams, varbūt negribētos ar Īslandi spēlēt aukstā laikā izbraukumā, kā arī ar Turciju spēlēt siltā laikā Stambulā… Mūsu grupa ir tāda, kas nepakļaujas nekādai matemātikai,” attiecībā kvalifikācijas turnīra kalendāra nozīmi izteicās Latvijas izlases kapteinis.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+