×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
11. maijs, 2016
Drukāt

“Gors” svinēs trešo dzimšanas dienu

Andreja Vasjukeviča fotoAndreja Vasjukeviča foto

Maijs ir Latgales vēstniecības GORS atklāšanas mēnesis, tādēļ 28. maijā pirmā jaunuzceltā reģionālā koncertzāle Latvijā aicina uz savas trešās dzimšanas dienas koncertu “Lobs vokors Gorā!”, LA.lv pavēstīja koncertzāles Mārketinga nodaļas vadītāja Edīte Husare.

Latgales vēstniecības GORS dzimšanas dienas koncertā uz vienas skatuves kopā būs vokālā grupa “Latvian Voices”, brāļu Raimonda un Oskara Petrausku un Riharda Zaļupes projekts “Xylem TRIO” un, protams, arī pašu mājas prieks – Rēzeknes kamerorķestris diriģenta Jāņa Stafecka vadībā.

“Tieši ar Rēzeknes kamerorķestri 2013. gada 19. maijā aizsākās Latgales vēstniecības GORS darbība, orķestrim kā pirmajiem ieskandinot Lielās zāles skatuvi,” atgādina Husare, un piebilst, ka programma būs daudzveidīga, bet ar īpaši latgalisku krāsu, par ko parūpēsies gan “Latvian Voices”, gan arī Rēzeknes kamerorķestris, pirmatskaņojot Riharda Zaļupes jaundarbu “Latgales ainavas”.

Par koncerta nosaukuma izvēli un saturu “Gors” Mākslinieciskās un pasākumu nodaļas vadītāja Ilona Rupaine saka: “Koncertā un tā nosaukumā vēlējāmies parādīt to, kāda ikdienā ir Latgales vēstniecība “Gors” – pirmais sveiciens pie mums allaž ir sirsnīgi latgalisks, ikvienu viesi sagaidot kā savējo, taču šo trīs gadu pastāvēšanas laiks bijis pilns jaunu izaicinājumu, pārbaudītu vērtību un gan pašu, gan Latvijas un pasaules līmeņa mākslinieku uzstāšanos. Tas viss būs arī dzimšanas dienas koncertā – savējie un pasaulē atzītie, zināmās vērtības un pirmatskaņojums.”

Biļešu cenas no 7 līdz 15 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+