Dabā
Medības

“GPO Passion ED” binoklis kaislīgam medniekam 0


Binoklis ’10×32 Passion ED’, komplektā ar ērtu somiņu.
Binoklis ’10×32 Passion ED’, komplektā ar ērtu somiņu.
Foto: Linda Dombrovska

Kas ir GPO, daudzi jautās, jo šis ir nosaukums, kas vēl gana svešs. Šis ir samērā jauns zīmols, bet jau guvis vērā ņemamus rezultātus.

Kvalitāte ir atbilstoša, izpildījums arī, lai gan, runājot par Blaser binokļiem un tēmēkļiem, tiek uzsvērta salīdzinoši augstā cena, tomēr jāsaprot – jāmaksā arī par zīmola nosaukumu. GPO piedāvā Premium klases izstrādājumus, kas maksā krietni vien mazāk salīdzinājumā ar tuvākajiem konkurentiem, vienlaikus daudz no tiem neatpaliekot. Starp GPO dibinātājiem ir arī viens no bijušajiem Zeiss vadītājiem.

GPO mērķis bija radīt augstākās klases produktus, bet par pieejamākām cenām. Unikālā sadarbības struktūra ļauj GPO ražot binokļus un tēmēkļus, kuri līdzvērtīgi spēcīgākajiem konkurentiem, toties to cenas ir daudz draudzīgākas. Produktu dizains, inženieru darbs, kā arī kvalitātes pārbaude notiek Vācijā, izmantojot lielākās pasaules ražotnes.

Principā GPO ir interesanta alternatīva, lai gan ir arī citi zīmoli, kas piedāvā līdzīgu kvalitāti tādā pašā cenu amplitūdā. Tas nozīmē, ka GPO savs potenciālais klients ir tiešām pozitīvi jāpārsteidz un jāpiedāvā kaut kas īpašs, jo mūsdienās konkurence ir liela.

Passion ED produktu sērija nodrošina augstāko kvalitāti savas cenas klasē. Produkti tiek ražoti citās zināmāko Eiropas zīmolu ražotnēs. Īpašā dizaina un izmantotā materiāla dēļ tie ir ārkārtīgi viegli, bet vienlaikus neticami izturīgi, tāpat arī vērā ņemams plašais redzeslauks, kas padara šos binokļus interesantus klasisku vērtību cienītājiem.

Passion ED sērijas binokļi izceļas ar īpašo GPO lēcas pārklājumu, tas ir ūdensizturīgs un novērš lēcu aizsvīšanu. Binokļi ir viegli un kompakti, ārējais ietvars ir ražots no izturīga materiāla, nevis no plastmasas. Komplektā nāk līdzi somiņa, kas ļauj binokli ērti pārvadāt un arī pārnēsāt. Passion ED 32 pieejams četrās krāsās.

Pēdējos gados tirgū ienākušas daudzas un dažādas jaunas firmas, kas piedāvā tēmēkļus un binokļus. GPO izceļas ar to, ka piedāvā izstrādājumus, kuru kvalitāte ir salīdzināma ar Zeiss, Leica un citiem slaveniem zīmoliem.

Passion ED sērijā pieejami četri dažādi binokļi – 8×32, 10×32, 8×42 un 10×42. Šiem modeļiem ir Schmidt-Pechan prizmas, nodrošinot ļoti plašu redzeslauku. Gaismas caurlaidība, kā apgalvo ražotājs, ir 90%.

Binoklis 10×32 PASSION ED
Binoklis 10×32 Passion ED nodrošina augstāko kvalitāti savā cenu klasē (399 eiro). Tas ir ērts, materiāls patīkams. Attēla kvalitāte pozitīvi pārsteidz. Attēls ir dzidrs, skaidrs, un nianses ir labi saskatāmas. Detaļas ir labi nostrādātas un pārdomātas. 
Plašs redzeslauks
Viegls un izmērā neliels
Elegants dizains
Ūdensizturīgs un neaizsvīdīs
Ražots no izturīga materiāla
Komplektā praktiska somiņa

Detaļas
Palielinājums: 10 x
Izejošās lēcas diametrs: 32 mm
Prizmas materiāls: Schmidt-Pechan
Attālums līdz acij: 1,49 cm
Tuvākais attālums: 2,5 mSvars: 498

Galerijas nosaukums

Vairāk lasiet žurnāla “Medības” novembra numurā

LA.lv