×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
22. jūnijs, 2016
Drukāt

7 labas lietas iesaka žurnāla “Mājas Viesis” žurnāliste Ilze Vītola

GRĀMATA. LATA romāna debitantes un jau konkursa laureātes Ingunas Dimantes romāns "Pilnmēness nakts zieds" (izdevniecība "Lauku Avīze"). Varens spoku stāsts! Muiža, senas dzimtas baisie noslēpumi, brīnumains augs, kas glābj no nāves, kapi, spoku darbība mūsdienās! Neizlaidu grāmatu no rokām līdz pat laimīgām beigām. Kam – spokiem vai cilvēkiem, lasiet paši!GRĀMATA. LATA romāna debitantes un jau konkursa laureātes Ingunas Dimantes romāns "Pilnmēness nakts zieds" (izdevniecība "Lauku Avīze"). Varens spoku stāsts! Muiža, senas dzimtas baisie noslēpumi, brīnumains augs, kas glābj no nāves, kapi, spoku darbība mūsdienās! Neizlaidu grāmatu no rokām līdz pat laimīgām beigām. Kam – spokiem vai cilvēkiem, lasiet paši!

GRĀMATA

LATA romāna debitantes un jau konkursa laureātes Ingunas Dimantes romāns “Pilnmēness nakts zieds” (izdevniecība “Lauku Avīze”). Varens spoku stāsts! Muiža, senas dzimtas baisie noslēpumi, brīnumains augs, kas glābj no nāves, kapi, spoku darbība mūsdienās! Neizlaidu grāmatu no rokām līdz pat laimīgām beigām. Kam – spokiem vai cilvēkiem, lasiet paši!

 

FILMA

Nu, baigā lubene!

Ja nu kāds vēl nav redzējis režisora Kventina Tarantino slaveno filmu “Lubene” (“Pulp Fiction”, 1994), aizejiet uz kino “Citadele”! Kaut vai vienīgi Džona Travoltas un Umas Tūrmanes dejas dēļ, kas taču jau divdesmit gadus tiek “citēta”. “Lubeni” nominēja septiņiem “Oskariem”, Kannās sveica ar “Zelta palmas zaru”, un pat kritiķi to ir labi novērtējuši.

Lomās: Džons Travolta, Semjuels L. Džeksons, Uma Tūrmane, Hārvijs Kītels, Tims Rots, Brūss Viliss.

SARĪKOJUMS

“Patais manim bāleliņi!”

No 2. līdz 7. jūlijam Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā un Pilsrundālē notiks VIII Starptautiskais tautas deju festivāls – konkurss “Sudmaliņas”.Dejā laidīsies tautas deju ansambļi no Armēnijas, Baltkrievijas, Gruzijas, Izraēlas, Ķīnas, Latvijas, Polijas un Turcijas. Festivāla viesi – Latvijas ansambļi “Dancis”, “Gatve”, “Līgo”, “Rotaļa” un “Teiksma”. Koncerti brīvdabā un koncertzālēs, labdarības koncerti pansionātos un rehabilitācijas centros, dalībnieku gājiens, danču vakari.

IZSTĀDE

…un violetais ametists

Mākslas galerijā “Putti” Vecrīgā, Peitavas ielā 5, līdz 15. septembrim aplūkojama laikmetīgo rotu izstāde “Saruna ar mākoni”. Piedalīsies Latvijas, Igaunijas, Vācijas, Bulgārijas, Ungārijas, Japānas, Ķīnas un Taizemes laikmetīgo rotu mākslinieki.

“Un veru varavīksnes mākoņu tiltu no rubīna sarkanā, oranžā serdolika, dzeltenā citrīna, zaļā hrizopraza, topāza, kas novakares zilumā, tumšzilā safīra un violetā ametista…”

GARDI!

Zemeņu uzputenis (no V. Masiļūnes recepšu krājumiem)

Šī recepte man iepatikās, jo bez mannas uzputenis top vēl vieglāks.

Vajadzēs: 100 g zemeņu; 20 g cukura; ½ olas baltuma; 1,5 g želatīna.

Pagatavošana: zemenes izberž caur sietiņu. Pievieno cukuru, olas baltumu, izšķīdinātu želatīnu un puto, līdz masa top gaisīga. Liek traukā un kādu brīdi patur ledusskapī. Pasniedz ar pienu vai saldu krējumu.

JAUNUMS

“Dabas taku ceļvedis”

Atjaunotajai tūrisma karšu sērijai “Ar karti dabā” (karšu izdevniecība ”Jāņa sēta”) pirmo reizi izveidota jauna sadaļa “Dabas taku ceļvedis” – vairāk nekā 60 Latvijas labāko dabas taku apraksti ar kartēm, attēliem un informāciju par takas garumu, aptuveno pārgājiena laiku, ceļa segumu, grūtības pakāpi, atpūtas un ugunskura vietām, vai pa to var braukt ar riteni, bērnu ratiņiem vai invalīdu ratiem u. c. Jaunumi arī velobraucējiem un ūdenstūristiem.

DZĪVES GUDRĪBA

Kas grib darīt labu, tas klaudzina pie vārtiem; kas mīl, tas atrod vārtus atvērtus. Tagore.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+