Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Guntra, Marianna, Ginters
Trešdiena, 20. septembris, 2017
11. aprīlis, 2016
Drukāt

Grāmata par Andri Freibergu saņēmusi Baltijas Grāmatu mākslas konkursa diplomu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 7. līdz 9. aprīlim Tallinā Tallinas Centrālajā bibliotēkā notika grāmatu svētki, kuru ietvarā tika vērtētas arī triju Baltijas valstu nominētās grāmatas.

Baltijas grāmatu mākslas konkursā diplomu saņēma apgāda “Neputns” izdotā Margaritas Ziedas grāmata “Andris Freibergs”, kuras mākslinieki ir Artis un Rūta Brieži. Igauņiem diplomu saņēma grāmata “Hopeless youth!”, lietuviešiem – “Tarpukario Lietuvos reklama”.

“Kad tika izlikts viss grāmatu klāsts, ieraudzīju, cik dažādi esam un, cik līdzīgas problēmas mums ir. Gribējās izpētīt katru kaimiņa grāmatu un palepoties ar to, kas mums ir. Un mums bija daudzas labas grāmatas. To atzina arī igauņi un lietuvieši,” stāsta Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas izpilddirektore Dace Pugača.

Žūrijā bija Indreks Sirkels no Igaunijas, Laura Klimaite no Lietuvas un Skaidrīte Naumova no Latvijas. Vērtēšanā nepiedalījās tās valsts pārstāvis, kuras valsts grāmatas tika vērtētas, piebilda Pugača.

Pievienot komentāru

Katru dienu pazūd kāds bērns. Saruna ar JRT aktieri Andri Keišu (4) Andrejs Zvjagincevs ieradīsies Rīgā ar Kannu festivāla žūrijas balvu ieguvušo filmu "Nemīlestība", kurā vienā no galvenajām lomām ir JRT aktieris Andris Keišs.
Draugiem Facebook Twitter Google+