Mobilā versija
-1.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
11. aprīlis, 2016
Drukāt

Grāmata par Andri Freibergu saņēmusi Baltijas Grāmatu mākslas konkursa diplomu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 7. līdz 9. aprīlim Tallinā Tallinas Centrālajā bibliotēkā notika grāmatu svētki, kuru ietvarā tika vērtētas arī triju Baltijas valstu nominētās grāmatas.

Baltijas grāmatu mākslas konkursā diplomu saņēma apgāda “Neputns” izdotā Margaritas Ziedas grāmata “Andris Freibergs”, kuras mākslinieki ir Artis un Rūta Brieži. Igauņiem diplomu saņēma grāmata “Hopeless youth!”, lietuviešiem – “Tarpukario Lietuvos reklama”.

“Kad tika izlikts viss grāmatu klāsts, ieraudzīju, cik dažādi esam un, cik līdzīgas problēmas mums ir. Gribējās izpētīt katru kaimiņa grāmatu un palepoties ar to, kas mums ir. Un mums bija daudzas labas grāmatas. To atzina arī igauņi un lietuvieši,” stāsta Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas izpilddirektore Dace Pugača.

Žūrijā bija Indreks Sirkels no Igaunijas, Laura Klimaite no Lietuvas un Skaidrīte Naumova no Latvijas. Vērtēšanā nepiedalījās tās valsts pārstāvis, kuras valsts grāmatas tika vērtētas, piebilda Pugača.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+