×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
21. aprīlis, 2016
Drukāt

Grāmatvede no Rīgas atklāj, kā tērēs iespaidīgo laimestu (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Šī nedēļa ar lieliem naudas laimestiem iepriecinājusi divas sievietes. Grāmatvede no Rīgas tikusi pie 41 091,61 eiro. Savukārt pensionāre no Aizputes tagad ir par 10 000 eiro bagātāka.

Kā pastāstīja “Latvijas Loto” pārstāve Aiga Roziņa, šā gada 20. aprīļa “Viking Lotto izlozē rīdziniece laimējusi 41 091,61 eiro. Laimīgā kvīts iegādāta 13. janvāra ielas gājēju tunelī.

Rīdziniece atklāj, ka strādā par grāmatvedi un pēdējos divus gadus laiku pa laikam piedalās loterijās piedalās: “Es ticu brīnumiem!” Laimīgo biļeti viņa iegādājusies pa ceļam uz darbu un nosvītrojusi nejaušas sešu skaitļu kombinācijas.

“Sirds sāka stipri dauzīties, kad ieraudzīju savu laimestu,” tā spēlētāja. Laimētā nauda noderēšot viņas šī gada uzstādītā mērķa – brauciena uz Sanktpēterburgu – realizēšanai. Viņai padomā esot arī pateicība kādam tuvam cilvēkam, bet atlikušo laimesta daļu tērēšot ikdienas vajadzībām. “Tas ir tikai sākums, es noteikti reiz laimēšu arī miljonus,” smaida veiksminiece.

Veiksmīga šī nedēļa bijusi arī kādai pensionārei no Aizputes – viņa momentloterijā “Sapnis” laimējusi 10 000 eiro.

“Mājās ar vīru nokasījām momentloterijas. Skatos – vīrs paliek tāds kluss un sarkans. Stumj manā virzienā vienu biļeti un saka: “Skaties!”,” stāsta smaidīgā pensionāre.

Vaicāta, kā plāno tērēt laimēto naudu, veiksminiece atjoko, ka par pirmajiem 5000 eiro viņai jau esot skaidrs, kā tērēt, bet otrus piecus – tos laikam nolikšot rezervei.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Apsveicu abas dāmas ar smuko laimestu!

Draugiem Facebook Twitter Google+