Mobilā versija
-2.8°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
14. maijs, 2014
Drukāt

Grāmatvežiem māca ekonomiku (1)

Hudenko_7

Šodien Latvijas Zvērinātu revidentu asociācijas telpās atver Justīnas Hudenko grāmatu “Jūsu uzskaites aizkulisēs vai ekonomika neekonomistiem”.

Grāmata sākas ar sensacionālo Amerikas futurologa Tomasa Freja apgalvojumu, ka apmēram divi miljoni vakanču izzudīs līdz 2030. gadam un tostarp arī grāmatveži… Hudenko ar savu grāmatu mēģina uzrunāt grāmatvežus paplašināt savu kvalifikāciju ar analītiskiem paņēmieniem, ko mašīnas arī nākotnē nespēs paveikt.

S. Vilcāne, Latvijas Zvērinātu revidentu asociācijas (LZRA) valdes priekšsēdētāja, atzīst, ka Hudenko viņu “uzrunājusi”. “Mūsdienās vairs nav vietas šauriem speciālistiem, viss attīstās un virzās starpdisciplinārā virzienā. Citādi patiešām finansistus jau uzskata par nodokļu rēķinātājiem un nevis par vadītāja labo roku, kā tas vienmēr ir bijis.”

“Man ir svarīgi, lai manis izstrādātus instrumentu lietotu, ne jau tikai par tiem runātu,” saka grāmatas autore. “Es uzskatu, ka valsts labklājība sākas mūsu galvā,” viņa piebilst.

LZRA IZGLĪTĪBAS CENTRS

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vajadzētu savākt naudiņu un uzdāvināt pa ekseplāram Finansu ministram un bijušajam premjeram, jo viņi sevi uzskata par “ķrutiem ekonomistiem”, nevis matemātikas pratējiem.

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (8)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+