Mobilā versija
+1.2°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
14. maijs, 2014
Drukāt

Grāmatvežiem māca ekonomiku (1)

Hudenko_7

Šodien Latvijas Zvērinātu revidentu asociācijas telpās atver Justīnas Hudenko grāmatu “Jūsu uzskaites aizkulisēs vai ekonomika neekonomistiem”.

Grāmata sākas ar sensacionālo Amerikas futurologa Tomasa Freja apgalvojumu, ka apmēram divi miljoni vakanču izzudīs līdz 2030. gadam un tostarp arī grāmatveži… Hudenko ar savu grāmatu mēģina uzrunāt grāmatvežus paplašināt savu kvalifikāciju ar analītiskiem paņēmieniem, ko mašīnas arī nākotnē nespēs paveikt.

S. Vilcāne, Latvijas Zvērinātu revidentu asociācijas (LZRA) valdes priekšsēdētāja, atzīst, ka Hudenko viņu “uzrunājusi”. “Mūsdienās vairs nav vietas šauriem speciālistiem, viss attīstās un virzās starpdisciplinārā virzienā. Citādi patiešām finansistus jau uzskata par nodokļu rēķinātājiem un nevis par vadītāja labo roku, kā tas vienmēr ir bijis.”

“Man ir svarīgi, lai manis izstrādātus instrumentu lietotu, ne jau tikai par tiem runātu,” saka grāmatas autore. “Es uzskatu, ka valsts labklājība sākas mūsu galvā,” viņa piebilst.

LZRA IZGLĪTĪBAS CENTRS

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vajadzētu savākt naudiņu un uzdāvināt pa ekseplāram Finansu ministram un bijušajam premjeram, jo viņi sevi uzskata par “ķrutiem ekonomistiem”, nevis matemātikas pratējiem.

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (10)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (4)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Pasaule skaitļos. Kuri ir Eiropā pārdotākie auto?Amerikāņu koncerns "General Motors" nolēmis pārdot sev piederošo Eiropas auto zīmolu "Opel" (Lielbritānijā pazīstams arī kā "Vauxhall").
Draugiem Facebook Twitter Google+