Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
14. maijs, 2014
Drukāt

Grāmatvežiem māca ekonomiku (1)

Hudenko_7

Šodien Latvijas Zvērinātu revidentu asociācijas telpās atver Justīnas Hudenko grāmatu “Jūsu uzskaites aizkulisēs vai ekonomika neekonomistiem”.

Grāmata sākas ar sensacionālo Amerikas futurologa Tomasa Freja apgalvojumu, ka apmēram divi miljoni vakanču izzudīs līdz 2030. gadam un tostarp arī grāmatveži… Hudenko ar savu grāmatu mēģina uzrunāt grāmatvežus paplašināt savu kvalifikāciju ar analītiskiem paņēmieniem, ko mašīnas arī nākotnē nespēs paveikt.

S. Vilcāne, Latvijas Zvērinātu revidentu asociācijas (LZRA) valdes priekšsēdētāja, atzīst, ka Hudenko viņu “uzrunājusi”. “Mūsdienās vairs nav vietas šauriem speciālistiem, viss attīstās un virzās starpdisciplinārā virzienā. Citādi patiešām finansistus jau uzskata par nodokļu rēķinātājiem un nevis par vadītāja labo roku, kā tas vienmēr ir bijis.”

“Man ir svarīgi, lai manis izstrādātus instrumentu lietotu, ne jau tikai par tiem runātu,” saka grāmatas autore. “Es uzskatu, ka valsts labklājība sākas mūsu galvā,” viņa piebilst.

LZRA IZGLĪTĪBAS CENTRS

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vajadzētu savākt naudiņu un uzdāvināt pa ekseplāram Finansu ministram un bijušajam premjeram, jo viņi sevi uzskata par “ķrutiem ekonomistiem”, nevis matemātikas pratējiem.

Inkubators biznesa grūdienam (2)Biznesa idejām līdz 2023. gadam iespēja saņemt dažādu veidu palīdzību uzņēmuma attīstībai
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+