Mobilā versija
+4.2°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
1. oktobris, 2014
Drukāt

“Grammy” laureāts spēlē Vašingtonas metro (1)

Foto: AFPFoto: AFP

Vakar, 30. septembrī, viens no labākajiem pasaules vijolniekiem, 46 gadus vecais Grammy balvas laureāts Džošua Bells otro reizi mūžā sarīkoja ielas koncertu Vašingtonas metro stacijā, vēsta aģentūra Associated Press.

Pirmo reizi vijolnieks šādu eksperimentu veica pirms septiņiem gadiem, un no tūkstošiem ļaužu, kas pagāja garām mūziķim, viņu pazina tikai viena sieviete. Šoreiz viņš kopā ar deviņiem skolniekiem nospēlēja vairākus Baha un Mendelszona skaņdarbus, un aptuveni 30 minūtes ilgā uzstāšanās pulcēja ap tūkstoš klausītāju.

“Šī trika pamatideja ir iespēja pierādīt, ka mūzikai nepieciešami aktīvi klausītāji, kuru dēļ tas viss jau arī tiek darīts,” pavēstīja Bells, piebilstot, ka šoreiz eksperiments izdevies daudz labāk, nekā viņš būtu varējis iedomāties.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vijolnieki laikam nav pianisti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestība (2)Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+