Latvijā
Kriminālziņas

Granadzis iekāro sporta apavus0


Attēls no notikuma vietas
Attēls no notikuma vietas
Foto RPP

Ceturtdien, 21. jūnijā, par sporta apavu zādzību no kāda veikala vecpilsētā aizturēts vīrietis, portālu LA.lv informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Neilgi pirms pulksten 14.00 RPP darbinieki saņēma informāciju par kādu vīrieti, kurš vienā no vecpilsētas apģērbu veikaliem paņēmis preci un nesamaksājot izgājis no veikala. Notiekošo bija ievērojis kāds Valsts policijas (VP) darbinieks. Aculiecinieks nekavējoties ziņojis policijai, un devies garnadzim pa pēdām, vienlaikus ziņojot par zagļa atrašanās vietu.

Sekojot norādēm, kārtības sargi vīrieti apturēja pie tilta pār kanālu pie Operas skvēra. Kungs aicināts doties pie policijas operatīvā transportlīdzekļa, kur viņa mugursomā atrasti sporta apavi, knaibles un vairākas cenu birkas.

Pie policistiem piesteidzās arī izsaucējs, kurš vēlreiz apstiprināja redzēto. Pārrunu laikā aizturētais zādzībā atzinās.

Informācija par notikušo nodota VP, kuras darbinieki devās uz zādzības izdarīšanas vietu. Savukārt 39 gadus vecais vīrietis nogādāts tuvākajā VP iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

LA.lv