AFP/LETA

Grandi grauj. “Bayern” un “Real” iznīcina pretiniekus 0

Vācijas futbola bundeslīgas grands Minhenes “Bayern” trešdien UEFA Čempionu līgas mačā savā laukumā ar 5:1 (1:1) sagrāva Anglijas premjerlīgas klubu Londonas “Arsenal”.
Tikmēr pērnās sezonas čempioni Madrides “Real” Spānijas galvaspilsētā ar 3:1 (1:1) pārspēja Itālijas A sērijas komandu “Napoli”.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1

Minhenē notikušajā spēlē rezultāts tika atklāts 11.minūtē, kad ar skaistu tālsitienu atzīmējās mājinieku pieredzējušais pussargs Arjēns Robens. Rezultāts tika izlīdzināts pirmā puslaika otrajā pusē, kad londonieši tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu. Aleksa Sančesa izpildīto “pendeli” atvairīja Manuels Noiers, taču “Bayern” nesekmīgi cīnījās par atsisto bumbu, kā rezultātā Sančess tomēr ieraidīja bumbu vārtos.

Otrā puslaika pirmajā pusē “Bayern” iesita trīs vārtus, izšķirot mača likteni. Vispirms pēc Filipa Lāma piespēles soda laukumā ar galvu vārtus guva Roberts Levandovskis, bet vēlāk poļu uzbrucējs atjautīgi ar papēdi piespēlēja Tjago Alkantaram, kurš panāca jau 3:1. Ar to gan Alkantaram nebija gana, un viņš septiņas minūtes vēlāk panāca jau trīs vārtu pārsvaru, bumbai ar vairākiem rikošetiem atrodot ceļu viesu cietoksnī.
Tāpat Alkantara asistēja arī Bavārijas komandas piektajā vārtu guvumā spēles 88.minūtē, kurā izcēlās tikko uz maiņu nākušais uzbrucējs Tomass Millers, kurš pielika punktu “Bayern” graujošajai uzvarai.

“Arsenal” komanda UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālu nav pārvarējusi jau sešas sezonas pēc kārtas, turklāt divreiz – 2013. un 2014.gadā – neveiksmi sagādāja tieši “Bayern”.

Tikmēr Madridē notikušajā duelī rezultāts tika atklāts astotajā minūtē, kad “Napoli” pussargs Lorenso Insinje izmantoja no vārtiem izgājušā “Real” vārtsarga Keilora Navasa kļūdu. Isinje precīzi sita no ceturtdaļlaukuma, bet Navass nespēja atgriezties un nosargāt mājiniekus no vārtu zaudējuma. Tiesa, desmit minūtes vēlāk franču uzbrucējs Karims Benzemā, precīzi sitot ar galvu, panāca izlīdzinājumu.

Arī šī mača liktenis tika izšķirts otrā puslaika sākumā, kad deviņu minūšu laikā “Real” guva divus vārtus. Vispirms Krištianu Ronaldu atrada uz soda laukuma malas esošo Toni Krosu, piespēlējot vācu pussargam, kurš nekļūdīgi raidīja bumbu vārtos. Savukārt nedaudz vēlāk Kazemīru, neapstrādājot bumbu, ar tālšāvienu no gaisa panāca 3:1 Madrides komandas labā.