×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
28. jūlijs, 2014
Drukāt

Grandiozais festivāls “Kuldīgas LIVEFEST” jau augusta vidū

Foto - LetaFoto - Leta

Festivāls “Kuldīgas LIVEFEST 2014” norisināsies divas dienas – 15. un 16.augustā Kuldīgas estrādē. Pirmā diena tiek dēvēta par POP dienu, kad uz skatuves kāps leģendārie “Smokie”, kuri jau Latvijā ir viesojušies agrāk, tāpēc šī būtu arī lieliska izdevība tiem, kuri nav paspējuši dziesmas “Living Next Door To Alice” izpildītājus redzēt dzīvē pirmstam. Taču Smokie nav vienīgie, kuri pagodinās pasākuma apmeklētājus ar savu uzstāšanos. Šajā pašā dienā arī uzstāsies 1976. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētāji, grupa “Brotherhood of Man”, kuri konkursā uzvarēja ar nu jau visiem labi atpazīstamo dziesmu “Save Your Kisses For Me”. Kā trešie ārzemju mākslinieki šajā dienā būs projekts “ABBA MANIA”, kas ir leģendārās grupas “ABBA” tribute grupa – izpildot grupas leģendāros hitos, vizuāli arī līdzinoties oriģinālajam grupas sastāvam. Taču festivāla pirmajā dienā būs arī pašmāju mūziķi – grupas “Dzelzs Vilks” un “Otra Puse”.

Savukārt, otrajā festivāla dienā kā “headliners” būs rokmūzikas pirmā lēdija – Suzi Quatro, kas ir pirmā sieviete, kura uzdrīsktējusies kāpt uz skatuves un spēlēt roku. Dziesma “Stumblin’ In”, kurā viņa dzied kopā ar grupas “Smokie” tā laika solistu Krisu Normanu ir viens posms, kas ļāva viņai pakāpties tālāk pa karjeras kāpnēm. Arī šajā dienā neiztiksim bez tribute grupām – šajā dienā uzstāsies nepārspējamās grupas “Queen” atdarinātāji, projekts “Killer Queen”, kas arī tērpušies līdzīgi kā oriģinālā grupa izpildīs tās leģendāros hitus. Šis projekts pat 2009. gadā tika atzīts kā labākā tribute grupa pasaulē, jo grupas solista līdzība un spēja atdarināt Frediju Merkūriju esot fantastiska! Šī diena tiek dēvēta par ROCK dienu un attiecīgi arī no pašmāju izpildītāju puses uzstāsies ģitāras virtuozs Igors Novikovs un tautā iemīļotais Ivo Fomins. Kā arī skatītājiem būs iespēja klausīties un redzēt kā uzstājas Liepājas ģitāristu lielansamblis.

Šīs divas dienas ir lieliska iespēja braukt pavadīt siltās vasaras dienas ārpus telpām un baudīt leģendāru mākslinieku uzstāšanos, kas visiem noteikti paliks atmiņā. “Kuldīgas LIVEFEST 2014” norisināsies Kuldīgas estrādē jau otro gadu, kur apmeklētajiem būs iespēja gremdēties jaunības dienu melodijās, kā arī izkustināt kājas pie zināmām dziesmu melodijām 15. un 16. augustā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+