Mobilā versija
Brīdinājums +0.9°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
21. jūlijs, 2014
Drukāt

Graudaudzētāji ražos sieru

Lielākā graudu un rapšu audzētāju kooperatīva “Latraps” biedru kopsapulce ceturtdien, 17.jūlijā, bija vētraina, jo viedokļi dalījās, taču ar 73% balsu pieņemts lēmums piedalīties “Latvijas pienā”, iegādājoties uzņēmuma kapitāldaļas, informē “Latraps” ģenerāldirektors Edgars Ruža. Plānotie ieguldījumi uzņēmumā būs viens miljons eiro.

Viens no uzņēmuma dibinātājiem, “Trikāta KS” valdes priekšsēdētājs Uldis Krievārs neslēpa, ka “Latraps” ienākšana uzņēmumā ļautu realizēt virkni projektu, kuri vēl ir realizācijas stadijā – ļautu efektīvāk izmantot sūkalas, kā arī uzlabot siera ražošanas procesu. Būvējot rūpnīcu, ap 80% no saražotā siera bija plānots eksportēt, bet šajos gados ar eksportu neesot strādāts tik efektīvi, kā gribētos. Šā gada jūnijā pēc savstarpējas vienošanās darbu valdes priekšsēdētāja amatā atstāja Raimonds Freimanis. Jāatgādina, ka rūpnīcas būvniecībai “Latvijas piens” 2011. gadā saņēma valsts galvojumu 7,11 miljonu eiro apjomā. No valsts galvotā kredīta uzņēmumam vēl jāatmaksā 5,8 miljoni. Valsts kase komentārus sola sniegt pirmdien.

Pievienot komentāru

Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+