Mobilā versija
+1.2°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
21. jūlijs, 2014
Drukāt

Graudaudzētāji ražos sieru

Lielākā graudu un rapšu audzētāju kooperatīva “Latraps” biedru kopsapulce ceturtdien, 17.jūlijā, bija vētraina, jo viedokļi dalījās, taču ar 73% balsu pieņemts lēmums piedalīties “Latvijas pienā”, iegādājoties uzņēmuma kapitāldaļas, informē “Latraps” ģenerāldirektors Edgars Ruža. Plānotie ieguldījumi uzņēmumā būs viens miljons eiro.

Viens no uzņēmuma dibinātājiem, “Trikāta KS” valdes priekšsēdētājs Uldis Krievārs neslēpa, ka “Latraps” ienākšana uzņēmumā ļautu realizēt virkni projektu, kuri vēl ir realizācijas stadijā – ļautu efektīvāk izmantot sūkalas, kā arī uzlabot siera ražošanas procesu. Būvējot rūpnīcu, ap 80% no saražotā siera bija plānots eksportēt, bet šajos gados ar eksportu neesot strādāts tik efektīvi, kā gribētos. Šā gada jūnijā pēc savstarpējas vienošanās darbu valdes priekšsēdētāja amatā atstāja Raimonds Freimanis. Jāatgādina, ka rūpnīcas būvniecībai “Latvijas piens” 2011. gadā saņēma valsts galvojumu 7,11 miljonu eiro apjomā. No valsts galvotā kredīta uzņēmumam vēl jāatmaksā 5,8 miljoni. Valsts kase komentārus sola sniegt pirmdien.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (10)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (4)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Pasaule skaitļos. Kuri ir Eiropā pārdotākie auto?Amerikāņu koncerns "General Motors" nolēmis pārdot sev piederošo Eiropas auto zīmolu "Opel" (Lielbritānijā pazīstams arī kā "Vauxhall").
Draugiem Facebook Twitter Google+