Sports
Citi sporta veidi

Graudiņa un Kravčenoka Vīnē izcīna vietu PK posma pamatturnīrā0

Latvijas pludmales volejbolistes Tīna Laura Graudiņa/Anastasija Kravčenoka otrdien sasniedza Pasaules kausa piecu zvaigžņu turnīra pamatsacensības.

Kvalifikācijā ar ceturto numuru ir izliktās Graudiņa/Kravčenoka pirmajā kārtā nespēlēja, bet izšķirošajā spēlē par iekļūšanu pamatsacensībās ar 2-0 (21:17, 21:17) uzveica Šveices duetu Dunju Gersoni/Lauru Kalori.

Graudiņa/Kravčenoka svētdien kļuva par Jūrmalā notiekošā Eiropas U-22 čempionāta vicečempionēm, bez lielas atpūtas turpinot piedalīties nākamajās sacensībās.

Aģentūra LETA jau informēja, ka cits Latvijas duets Marta Ozoliņa/Agnese Caica otrdien cieta neveiksmi šī turnīra kvalifikācijas pirmajā kārtā.

Kvalifikācijā ar 24.numuru izliktās latvietes bez variantiem ar 0-2 (13:21, 7:21) kapitulēja amerikānietēm Lorēnai Fendrikai un Sārai Sponsilai, kurām kvalifikācijā ir devītais numurs.

Ozoliņa/Caica līdz ar to noslēdza dalību turnīrā, bet amerikānietes cīnīsies izšķirošajā – otrajā – kvalifikācijas kārtā.

Saistītie raksti

Vīnē norisinās sezonas pēdējais piecu zvaigžņu jeb “Major” sērijas turnīrs. Vīru pamatsacensībās uzreiz iekļuvuši abi vadošie Latvijas dueti – Jānis Šmēdiņš/Aleksandrs Samoilovs un Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs.

Pirms iepriekšējās sezonas notika izmaiņas Pasaules kausa posmu gradācijā. Nozīmīgākajām sacensībām – pasaules čempionātam, “Major” posmiem un sezonas noslēguma finālturnīram – piešķirtas piecas zvaigznes, “Grand Slam” posmiem – četras zvaigznes, kamēr zemāka līmeņa turnīriem no vienas līdz trim zvaigznēm.

LA.lv