Sports
Citi sporta veidi

Graudiņa/Kravčenoka sasniedz Majoros notiekošā Eiropas U-22 čempionāta finālu0

foto: CEV

Latvijas pludmales volejbola pāri Tīna Laura Graudiņa/Anastasija Kravčenoka svētdien Majoru pludmalē sasniedza Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) rīkotā Eiropas U-22 čempionāta finālu.

Turnīrā ar pirmo numuru izliktās Graudiņa/Kravčenoka pusfinālā ar rezultātu 2-0 (21:18, 21:19) pārspēja sacensību 20.numuru Danielu Alvaresu Mendosu un Mariju Belēnu Karro no Spānijas.

Pirmo setu Latvijas duets iesāka pārliecinoši, taču tā beigās pretinieces pietuvojās līdz vienam punktam. Seta nogalē Graudiņa un Kravčenoka apliecināja savu favorīšu statusu, uzvarot ar 21:18.

Otrā seta ievads mājiniecēm nebija tik veiksmīgs, jo viņas nonāca iedzinējos ar 0:3, bet pēc tam pretinieces panāca četru punktu pārsvaru. Tuvojoties seta galotnei, Graudiņa un Kravčenoka panāca pretinieces un izvirzījās vadībā (17:16). Seta izšķirošajā fāzē aukstasinīgākas bija Latvijas pludmales volejbolistes, kuras bija pārākas ar 21:19.

Tikmēr otrā pusfinālā ar otro numuru izliktās krievietes Nadežda Makroguzova/Svetlana Holomina ar rezultātu 2-0 (21:17, 21:16) pārspēja itālietes Klaudiju Pučinelli/Gaju Traballi, kurām piešķirts 14.numurs.

Graudiņa/Kravčenoka finālmaču ar Makroguzovu/Holominu aizvadīs plkst.16.

Savukārt vīriešu turnīrā ar pirmo numuru izliktie Kristaps Šmits/Mihails Samoilovs pusfinālā plkst.11.40 tiksies ar sacensību 28.numuru Denisu Šekunovu un Dmitriju Veretjuku no Krievijas.

Otrs pusfināls sāksies plkst.12.30, kurā ar 11.numuru izliktie lietuvieši Audrs Knass/Patriks Stankevičs tiksies ar spāņiem Alehandro Uertu Pastoru/Havjeru Uertu Pastoru, kuriem piešķirts septītais numurs.

Savukārt mači par medaļām sāksies plkst.14, bet sieviešu un vīriešu fināli tiks aizvadīti attiecīgi plkst.16 un plkst.17.

Šodienas cīņas tiešraidē pārraida “sportacentrs.com TV”.

LA.lv