×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
17. aprīlis, 2012
Drukāt

Graustu sakārtos piespiedu kārtā

Rīgas domes Īpašuma departaments gatavos domes lēmumu par grausta Skaistkalnes ielā 17 piespiedu sakārtošanu, lai to varētu apstiprināt jau 15. maijā plānotajā domes sēdē, informē departamentā.

 

Lēmumu par piespiedu sakārtošanu vakar darba sanāksmē pieņēmis Rīgas vicemērs Andris Ameriks. Pēc iedzīvotāju un Rīgas 47. vidusskolas vadības sūdzībām par grausta bīstamo stāvokli Ameriks sasauca Rīgas domes atbildīgās amatpersonas, visas iesaistītās institūcijas un grausta īpašniekus uz tikšanos.

Grausts Skaistkalnes ielā ir dzīvojamā māja, kas sadalīta 39 dzīvokļu īpašumos, un reāli ēka pieder 15 īpašniekiem. Uz tikšanos ar pašvaldības pārstāvjiem ieradās tikai dažu atsevišķu dzīvokļu īpašnieki, bet neieradās divi radinieki, kuriem kopumā pieder 22 no 39 dzīvokļiem šajā mājā. Īpašuma departamenta sertificēti būvinženieri, apsekojot graustu, secinājuši, ka ēkas tehniskie rādītāji dabas, klimatisko un laika faktoru ietekmē, kā arī cilvēku darbības dēļ ir pasliktinājušies vidēji līdz 70%.

Pēc Īpašuma departamenta graustu sarakstā esošās informācijas, dažāda veida kopīpašumā atrodas 93 objekti. Pašvaldības un privātpersonu kopīpašumā atrodas divi grausti, fizisko un juridisko personu kopīpašumā – 46 objekti, bet valsts un privātpersonu kopīpašumā – četri grausti, kā arī 41 dzīvojamā māja ar privatizētiem dzīvokļiem.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15
Alūksne +14.9
Daugavpils +13.3
Saldus +16
Liepāja +14.0
Jelgava +15
Ventspils +13.0
Limbaži +14
Madona +14
Rēzekne +15
Draugiem Facebook Twitter Google+