Latvijā
Sabiedrība

Grāvī atrod guļam pārsalušu sievieti 16


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto – Edijs Pālens/LETA

Vakar mediķu palīdzība bija nepieciešama kādai 63 gadus vecai sievietei, kura atrasta, reibumā guļam grāvī, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Gulošo sievieti pamanījuši garāmbraucoši cilvēki, kuri izsaukuši mediķus. Sieviete bijusi stiprā alkohola reibumā, kā arī laikapstākļiem neatbilstošā apģērbā. Mediķi sievietei konstatējuši ķermeņa atdzišanu un nogādājuši slimnīcā.

Kurzemē kādu apreibušu 38 gadus vecu vīrieti sejā sakodis svešs suns. Negadījuma rezultātā cietušais guvis kostas brūces sejā.

Savukārt Latgalē kājas termiskus apdegumus guvis kāds 11 mēnešus vecs puika, kuram uz kājas uzlijis karsts ūdens. Negadījums noticis, kad, bērnam sēžot klēpī kādam no vecākiem, pieaugušais vienlaikus mēģinājis pudelītē no tējkannas ieliet verdošu ūdeni, taču tas uzlijis mazulim uz kājas.

Mediķi atgādina, ka, dzerot karstus dzērienus, bērnus nedrīkst turēt klēpī, jo pastāv risks bērnam, piemēram, uzsist pa trauku, lai tas apgāztos un viņam virsū uzlītu karsts šķidrums, tādējādi apdraudot bērna veselību.

Rīgā slimnīcā no Zemgales vakar nogādāta arī kāda 10 mēnešus veca meitene, kura nokritusi no taburetes, gūstot galvas traumu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī mediķi saņēmuši 1280 izsaukumus, no kuriem 187 saistīti ar traumām.

LA.lv