×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
20. augusts, 2016
Drukāt

Grāvī Ventspils pusē ieslīd autobuss ar studentiem (1)

Foto no LTV "twitter"Foto no LTV "twitter"

Papildināta.

Sestdien ceļā uz Latvijas Studentu apvienības (LSA) sēdi grāvī ieslīdējis autobuss. Cietušo negadījumā nav, vēsta Latvijas Televīzija, atsaucoties uz aculieciniekiem.

“Būs neliela aizkavēšanās :)” – tā savā “twitter” kontā savukārt vēsta LSA.

Latvijas Studentu apvienības prezidente Maira Belova aģentūrai LETA pastāstīja, ka autobuss ar aptuveni 30 studentiem bija ceļā no Rīgas uz Ventspili, kur rīt notiks LSA Domes sēde. Pa ceļam nolemts iebraukt Ventspils Radioastronomijas centrā Irbenē. Ceļš pirms Irbenes bijis bedrains un uz tā vēl bijuši dubļi, kas acīmredzot izveidojušies no lietus un kādā brīdī autobuss ieslīdējis grāvī.

Autobuss nedaudz sagāzies uz sāniem, taču studenti veiksmīgi tikuši ārā. Autobuss šobrīd izvilkts no grāvja un studentiem pretim atbraukuši mazāka izmēra transportlīdzekļi, lai jauniešus nogādātu Ventspils augstskolā.

Studentu pasākums Ventspilī bija plānots uz divām dienām – 20. augustā vairākas darbnīcas par aktuālajām LSA tēmām, bet nākamajā dienā ir ieplānota pati Domes sēde.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lēti brauca,tāli tika!Kas tar par šaibinieku,ka vasarā neturas uz ceļa.Šaibu autobusus neviens ments nepratīs pārbaudīt šoferu darba režīmu,var tie braukt dienu un nakti bez atpūtas,kā no Rīgas autoostas uz Prāgu brauc jauna Setra,bet uz Amstverdamu,Ulmi…tālākos maršrutos vecie busi -šaibinieki.Varbūt šai firmai viss nopirkts,kā cigarešu tirgoņiem,nelegālajiem busiņiem,kuri brauc pa priekšu reisa autobusiem…Nez kādēl LA par to neraksta jau gadiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+