Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
13. septembris, 2016
Drukāt

Gredzens norēķiniem. (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Maksājumu karšu servisa nodrošinātājs “VISA” radījis speciālu NFC tehnoloģijas gredzenu, kas paredzēts nelielu norēķinu veikšanai.

Pirmie “VISA” gredzenus saņēma visi Rio olimpisko spēļu dalībnieki, bet tagad pasūtīt gredzenu varēs visi interesenti par 40 mārciņām.

Katrs lietotājs varēs deaktivizēt vai aktivizēt gredzena norēķinus ar “VISA” viedierīču lietotnes palīdzību. Gredzens neizmanto akumulatorus, nebūs jāatceras paroles, faktiski pat nav nepieciešams ekrāns, lai veiktu norēķinus. Arī Latvijā vairākas bankas paziņojušas par pāreju uz bezkontakta norēķinu kartēm un sistēmām. Jau šoruden ikvienam Latvijas iedzīvotājam būs iespēja saņemt jaunu maksājumu karti ar bezkontakta norēķinu tehnoloģiju, kas ļaus norēķināties par pirkumiem līdz 10 eiro, neievadot PIN kodu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. The One Ring.

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+