×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
21. novembris, 2016
Drukāt

Greizsirdības mākts vīrietis izdara lielu muļķību (6)

Foto - Valsts policija.Foto - Valsts policija.

Ilustratīvs attēls

Greizsirdīgs vīrietis veicis viltus zvanu par Siguldas atpūtas vietā ievietotu spridzekli un tika notverts. Uzsākts kriminālprocess, un par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Turklāt šādos gadījumos zvanītājam par viltus spridzekli ir jāsedz arī zaudējumi, kas radušies konkrētajā adresē esošajiem uzņēmumiem.

Policija vēsta, ka naktī no 17. uz 18. novembri ap pulksten četriem Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma anonīmu zvanu no vīrieša, kurš ziņoja, ka konkrētā izklaides vietā Siguldā ir ievietots spridzeklis. Notikuma ieradās pretterorisma vienība “Omega”, lai veiktu pārbaudi, un tika evakuēti iestādes apmeklētāji un darbinieki. Pārbaudot konkrēto adresi, sprādzienbīstami priekšmeti netika atrasti.

Valsts policija noskaidroja, ka viltus zvanu veicis 1987. gadā dzimis vīrietis, kurš dzīvo Latgalē. Dažu stundu laikā pēc notikušā, 18. novembra rītā Siguldas iecirkņa policisti sadarbībā ar Līvānu iecirkņa policistiem aizdomās turēto vīrieti Latgalē aizturēja.

Aizturētais vīrietis paskaidroja, ka noziegumu izdarījis greizsirdības mākts. Iepriekšējā vakarā pirms viltus zvana veikšanas viņš vairākas reizes bija zvanījis uz policiju un ziņojis, ka esot pazudusi viņa draudzene, kura dzīvo Siguldā. Pēc šīs informācijas saņemšanas policisti noskaidroja sievietes atrašanās vietu un pārliecinājās, ka viņai nekas nekaiš. Policisti ņēma vērā sievietes vēlmi un zvanītājam viņas atrašanās vietu neatklāja, lai gan vīrietis uzstāja. Ar to vīrietis nebija mierā. Ņemot vērā, ka sieviete bieži mēdza pavadīt laiku kādā atpūtas vietā, vīrietis domāja, ka arī šoreiz viņa atrodas tur, un nolēma ziņot par šajā iestādē it kā ievietotu spridzekli.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Viss dīvainākie noziegumi tiek pastrādāti greizsirdības(mīlestības)dēļ.

  2. Vajaga piedot puisim. Tas ir mīļi.

  3. NU vai sieviete darītu kaut ko tādu!? Nu labi pakliegtu ,iesistu pļauku, nu bet tik stulbi…Dunduks!

  4. Vajag uzlikt sodu 500000, tad vairs ta nedaris.

Draugiem Facebook Twitter Google+