×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
1. oktobris, 2014
Drukāt

Grēku izpirkšanas svinību dēļ slēdz vēlēšanu iecirkni Izraēlā (2)

ebreji_leta

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) trešdien no 12. Saeimas vēlēšanu iecirkņu saraksta ārvalstīs izslēdza vēlēšanu iecirkni Telavivā, Izraēlā, informē CVK pārstāve Kristīne Bērziņa.

Šāds lēmums pieņemts, pamatojoties uz Ārlietu ministrijas sniegto informāciju, ka 12.Saeimas vēlēšanu dienā, 4.oktobrī, Izraēlā tiek atzīmēti vieni no lielākajiem reliģiskajiem svētkiem – Grēku izpirkšanas diena. Tās laikā ir spēkā dažādi aizliegumi, kuru dēļ nebūtu iespējams nodrošināt vēlēšanu iecirkņa Izraēlā darbu atbilstoši Saeimas vēlēšanu likuma nosacījumiem.

Grēku izpirkšanas diena Izraēlā jāpavada lūgšanās, svētku laikā ir aizliegts strādāt, tiek slēgtas lidostas, veikali, nekursē sabiedriskais transports un ir aizliegts pārvietoties ar personiskajiem transporta līdzekļiem. Tā kā Latvijas Republikas vēstniecība, kur bija ierīkots vēlēšanu iecirknis, atrodas biroja ēkā, kas arī būtu slēgta 4.oktobrī, tad gan vēlētāju nokļūšana līdz iecirknim, gan iekļūšana iecirknī būtu apgrūtinoša, norāda CVK.

Tādējādi 12. Saeimas vēlēšanās ārvalstīs būs 98 vēlēšanu iecirkņi 41 valstī. 12.Saeimas vēlēšanas notiks sestdien, 4.oktobrī, no plkst.7 līdz 20 pēc vietējā laika.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. knabs kants zi haij Atbildēt

    izraela mates radi jau sen aizbrauca,esmu vienkarsi gans ko zidi iznicinaja mans vectevs bija ss tevam dzimsanas apliecibu anuleja ceka cipans stanislava dels ko izdeva ss duza dels jo ir dzimis pizellis 39 gada kas ari neapstiprinajas vienkarsi bija vecteva papirs,bija lidotajs cukurs lutrina lieta araja ,kad krievi iebruka 40 gada cukura ciones apraka pa nakti dzivus ar aizsargiem cukurs kluva ss,cukurs bija sarkanais no sakuma maskava ieprojekteja bumvedeju kas vareja pacelt vairak neka angli ietilpigaku tas pierada kad bija sarkanais ,cukuam ar araju lutrinu bija berni kuru apraka dzivu kads kants dakteris vacu polu izcelsmes no rita izraka un vini vel bija dziva tikaij neelpoja izgrieza araja delu kas ir saba noslepums sakas vacu kars,pus mirstigais nemirstigais es uzskatu kad zidi ir jaiznicina no zemes manu gimeni sakroploja ar medikiem izaga ar latvijas valsti manus ipasumus naudas drosibas dienests bergmanis pavilosta deputas kristapsons uldis un zidi pasutitaji kas maksaja par ss berniem 10000eiro pa galvu kur injekceja psihotrop vielas 2005 gada 5 maija piedalijas drosibas dienesti apsargi spidola krievi ar zidu naudu navi zidiem

Draugiem Facebook Twitter Google+