Sports
Motoru sports

Grenčiem uzvaras Eiropas čempionāta posmā 0

autocross.lv

Latvijas bagiju braucēji Ervins un Justs Grenči svētdien Nirjadas trasē Ungārijā izcīnīja uzvaras Eiropas čempionāta septītajā etapā bagiju klasēs.

Ervins Grencis “SuperBuggy” klases finālā sīvā cīņā par 0,678 sekundēm pārspēja savu sīvāko konkurentu Berndu Štūbi no Vācijas, kurš ir pērnā gada Eiropas čempions un šīs sezonas kopvērtējuma līderis.

Kopumā šajā klasē startēja 27 autosportisti, kuru vidū vēl viens Latvijas braucējs Māris Līcis, taču viņam neizdevās pārvarēt pusfināla barjeru, kurā viņš savā braucienā palika sestais un pirmais ar fināla strīpas, sacensības noslēdzot 12.pozīcijā.

E.Grencis ar šo uzvaru nedaudz samazināja atstarpi no Štūbes čempionāta kopvērtējumā. Pirms diviem noslēdzošajiem etapiem vācietim ir 211 punkti, kamēr E.Grencis ir iekrājis 185 punktus.

Tikmēr “JuniorBuggy” klasē nepārspēts palika Ervina dēls Justs Grencis. Viņš finālā itin pārliecinoši uzvarēja čehu Adamu Prokopu, konkurentu apsteidzot par 3,332 sekundēm, kamēr trešo vietu ieguvušais nīderlandietis Barts van der Putens atpalika jau gandrīz par astoņām sekundēm.

Saistītie raksti

“JuniorBuggy” klases kopvērtējumā J.Grencis ar 215 punktiem nostiprinājis līdera godu, bet otrais, atpaliekot 23 punktus, ir Timofejs Ovčarovs no Krievijas, kurš Ungārijas etapā bija ceturtais.

Eiropas autokrosa čempionātā šosezon būs deviņi etapi, nākamajam no 8. līdz 10.septembrim risinoties Itālijā, kamēr sezona noslēgsies nedēļu vēlāk Francijā.

LA.lv