×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
5. janvāris, 2012
Drukāt

Grende: Sava vīra palīdzību turpmāk KM darbā neprasīšu

Foto - LETAFoto - LETA

Ņemot vērā publiskajā telpā izskanējušo informāciju par viņas vīra iesaistīšanos jautājuma risināšanā par Kultūras ministrijas (KM) vai tās iestāžu rīkotajiem apdrošināšanas polišu konkursiem, kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende (VL-TB/LNNK) sola turpmāk sava vīra palīdzību KM darbā neprasīt, pat tad, ja kāds mirs.

Savu vīru viņa ir iesaistījusi, jo KM apdrošināšanas jomā tiekot rīkoti nelikumīgi konkursi. Jaunzeme-Grende tagad ir uzzinājusi, cik viegli ir iespējams izveidot “melno PR” pret vienu ģimeni.

Kā ziņots, pēc tam, kad kultūras ministre Jaunzeme-Grende atstādināja no amata Kultūras ministrijas valsts sekretāri Solvitu Zvidriņu, viņa iesniedza sūdzību premjeram, kur cita starpā arī norāda, ka ministres Jaunzemes-Grendes uzdevumā bijis jāpārtrauc veselības apdrošināšanas iepirkums, jo neesot izvēlēts pareizais brokeris. Kā eksperts šajā jautājumā ticis uzaicināts ministres vīrs, ar kuru Zvidriņa atteikusies tikties, bet viņas vietnieks Uldis Lielpēters piekritis.

Savukārt portāls “pietiek.com” raksta, ka no kultūras ministres Jaunzemes-Grendes 9.decembra elektroniskā pasta vēstules biroja vadītājai Vitai Cīrulei izriet, ka “Marsh” darbinieks, ministres dzīvesbiedrs Ants Grende, izrādījis interesi par ministres pārziņā esošā Dailes teātra darbinieku veselības apdrošināšanas iepirkumu.

Šajā iepirkumā uz gadu paredzēts apdrošināt 100-150 darbiniekus, 35 aktieriem nodrošinot polises 100% par budžeta līdzekļiem, bet pārējiem darbiniekiem pēc principa – 50% budžeta līdzekļi, 50% darbinieku privātie līdzekļi. Kopējais plānotais iepirkuma apjoms nav zināms.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+