×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
4. februāris, 2015
Drukāt

Grib asfaltēt ceļa posmu ceļa posmu Medemciems-Baloži (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Ceļa posmu no Valsts policijas ēkas Baložos līdz Olaines novada robežai galvenokārt izmanto, lai apbrauktu Rīgas sastrēgumus, norāda Ķekavas novada pašvaldībā.

Līdz ar Ķekavas novada pašvaldības budžeta apstiprināšanu izsludināts iepirkums uz Rīgas ielas posma (Baloži-Medemciems) rekonstrukcijas darbiem, portālam LA.lv pavēstīja novada pašvaldībā.

Ķekavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un konsultatīvā atbalsta daļas vadītāja Vineta Bērziņa stāsta, ka plānots Baložu pilsētā asfaltēt Rīgas ielas posmu aptuveni 650 metru garumā – no Valsts policijas ēkas līdz Olaines novada robežai –, izveidot pie tās gājēju un veloceliņu, kā arī izbūvēt apgaismojumu un lietus ūdens kanalizāciju.

“Pēc rekonstrukcijas veikšanas Ķekavas novada pašvaldība lems arī par satiksmes intensitātes ierobežošanu šajā ceļa posmā, lai mazinātu apgrūtinājumus Baložu pilsētas iedzīvotājiem sakarā ar lielo transporta kustību,” piebilda Bērziņa.

Pēc iepirkuma pašvaldība lūgs Finanšu ministrijas atļauju tai ņemt kredītu būvdarbu veikšanai un pozitīvas atbildes gadījumā slēgs līgumu ar būvniekiem un varēs uzsākt rekonstrukcijas darbus, kurus plānots paveikt šī gada laikā.

Bērziņa norāda, ka šobrīd pašvaldība nedrīkst publiskot konkrētas ceļa rekonstrukcijas izmaksas, lai neietekmētu iepirkuma rezultātus.

Patlaban šo ceļa posmu izmanto lielākoties autobraucēji no Olaines un Jelgavas puses, lai apbrauktu sastrēgumus Rīgā, un dzīvās satiksmes un nepastāvīgo laika apstākļu dēļ pašvaldībai šogad īpaši grūti uzturēt šo posmu labā braukšanas kvalitātē, piebilda Bērziņa.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Mani interesē:
    1. kāpēc pie apstiprināta budžeta ir jāņem kredīts? Kredīta ņemšanu un ceļa izveidi tad varēja apvienot ar Medemciema galā veiktajiem ceļa rekonstrukcijas darbiem, un, būtiski samazināt ceļa izveides izmaksas šiem 650m.
    2. kāpēc ir jaierobežo satiksmes kustība uz šī ceļa? Vai ir notikuši/notiek regulāri negadījumi? Autovadītāji maz maksā ceļa nodokli?
    3. kādi tieši ierobežojoši faktori tiek plānoti?
    4. vai pa šo ceļu beidzot tiks pagarināts Rīgas satiksmes 23. autobusa maršuruts līdz Medemciema “centram”?

  2. No sirds priecajos par shadu cela rekonstrukciju—-es atgriezhos no ASV ,jo mana dzivesvieta bus –MEDEMCIEMA—lai dzivo veseli Kekavas un OLAINES–pashvaldibas…..!!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+