×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
23. aprīlis, 2013
Drukāt

Grib citādu formulējumu


Foto - LETAFoto - LETA

Apvienības “Saskaņas centrs” (“SC”) deputāti piedāvā precizēt koalīcijas priekšlikumu grozījumiem Publisku pasākumu drošības likumā.

 

“SC” deputāti rosinājuši no piedāvātajiem atšķirīgus formulējumus, piemēram, ka publiska pasākuma apmeklētājam un dalībniekam aizliegts publiski aicināt Satversmē neparedzētā veidā atdalīt kādu Latvijas teritorijas daļu, likvidēt Latvijas valstisko neatkarību nolūkā iekļaut Latviju vienotā valstiskā veidojumā ar kādu citu valsti vai likvidēt citādā veidā, publiski aicināt vardarbīgi gāzt Latvijas Satversmē nostiprināto valsts varu vai vardarbīgi grozīt valsts iekārtu, kā arī izplatīt šādu aicinājumu saturošu materiālu tādā pašā nolūkā, kā arī veikt darbības, kas vērstas uz vardarbīgu Latvijas valsts varas gāšanu.

“SC” arī rosina aizliegt aicināt uz agresīvu karu, militāra konflikta izraisīšanu vai genocīdu, propagandēt masveida iznīcināšanas ieroču izgatavošanu, lietošanu un izplatīšanu, kā arī aicināt izdarīt citus noziedzīgus nodarījumus un likumpārkāpumus. Savukārt koalīcijas priekšlikuma teksts paredz aizliegt kara propagandas veikšanu, kā arī slavēt vai aicināt izdarīt noziedzīgus nodarījumus un citus likumpārkāpumus.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+