Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
23. februāris, 2015
Drukāt

Grib datubāzi glābējsilītes bērniem

Foto - LETAFoto - LETA

Projekta “BabyBox” jeb “Glābējsilīte – vieta bērna dzīvībai” īstenotāji otrdien Saeimas Demogrāfijas lietu apakškomisijas deputātus informēs par glābējsilītēs atstāto bērnu datubāzi, kā arī vēlas saņemt atzinumu par datubāzes lietderību sabiedrībai.

Datubāzes izveides mērķis ir vienā vietnē apkopot informāciju par glābējsilītēs atstātajiem bērniem. “Saprotot to, ka bērniem eventuāli radīsies interese par savu izcelsmi un pagātni, uzskatām, ka būtu lietderīgi apkopot informāciju par katru glābējsilītē atstāto bērnu vienotā datubāzē,” norāda projekta īstenotāji uzņēmums “Divi gani”. Datubāzē plānots apkopot šādu informāciju: datums un laiks, kad bērns ievietots glābējsilītē, auguma parametri, bērna fotogrāfija, kopā ar bērnu atstāto mantu uzskaite un fotogrāfija, medicīnas darbinieka vārds, kas bērnu pieņēmis, medicīnas iestāde, bāriņtiesa, kurā bērns ir uzskaitē, veselības stāvokļa raksturojums, citi komentāri.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+