Mobilā versija
Brīdinājums +0.2°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
23. februāris, 2015
Drukāt

Grib datubāzi glābējsilītes bērniem

Foto - LETAFoto - LETA

Projekta “BabyBox” jeb “Glābējsilīte – vieta bērna dzīvībai” īstenotāji otrdien Saeimas Demogrāfijas lietu apakškomisijas deputātus informēs par glābējsilītēs atstāto bērnu datubāzi, kā arī vēlas saņemt atzinumu par datubāzes lietderību sabiedrībai.

Datubāzes izveides mērķis ir vienā vietnē apkopot informāciju par glābējsilītēs atstātajiem bērniem. “Saprotot to, ka bērniem eventuāli radīsies interese par savu izcelsmi un pagātni, uzskatām, ka būtu lietderīgi apkopot informāciju par katru glābējsilītē atstāto bērnu vienotā datubāzē,” norāda projekta īstenotāji uzņēmums “Divi gani”. Datubāzē plānots apkopot šādu informāciju: datums un laiks, kad bērns ievietots glābējsilītē, auguma parametri, bērna fotogrāfija, kopā ar bērnu atstāto mantu uzskaite un fotogrāfija, medicīnas darbinieka vārds, kas bērnu pieņēmis, medicīnas iestāde, bāriņtiesa, kurā bērns ir uzskaitē, veselības stāvokļa raksturojums, citi komentāri.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (8)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Iedzīvotāji krīt uz ielām un lauž kaulus, pat vaiga kauluAizvadītajā diennaktī mediķu redzeslokā nonākuši vairāki iedzīvotāji, kuri guvuši dažādas traumas, krītot uz slidenām ielām.
Draugiem Facebook Twitter Google+