Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
13. novembris, 2013
Drukāt

Grib iegādāties bruņu tehniku
 (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Artis Pabriks

Latvija sāks sarunas ar Lielbritāniju par bruņu tehnikas iegādi, pēc valdības slēgtās daļas, kurā apstiprināja informatīvo ziņojumu par Latvijas Nacionālo bruņoto spēku Kājnieku brigādes mehanizāciju, pastāstīja aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Viņš arī uzsvēra, ka nākamā gada budžetā viena no prioritātēm Aizsardzības ministrijai ir sauszemes spēku tālākā attīstība, jo tie visvairāk piedalās dažādu veidu operācijās gan Mali, gan Afganistānā. Finansējums bruņu tehnikas iegādei tiks rasts Aizsardzības ministrijas budžetā. Jau vēstīts, ka Nacionālo bruņoto spēku Kājnieku brigādes mehanizācijai, NATO izcilības centram stratēģiskās komunikācijas jautājumos, gaisa telpas novērošanas sistēmas uzstādīšanai un citiem Aizsardzības ministrijas pasākumiem no nākamā gada budžeta atvēlēja papildu 11 miljonus latu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. die hoche Strategie Atbildēt

    kāpēc man jātērē nauda nolietotu angļu lūžņu iegādei? Latvijai svarīgākas ir 500 km rādiusa ballistiskās raķetes, gadījumam ja zviedreļu augļotāju protektori Stokholmā nevēlēsies atdot sazagto ar labu.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (17)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+