×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
25. novembris, 2015
Drukāt

Grib panākt Saeimas spīkeres atbrīvošanu no amata (21)

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Reģionu apvienības (LRA) deputāti nākamnedēļ varētu uzrunāt pārējās Saeimā pārstāvētās partijas jautājumā par neuzticības izteikšanu parlamenta spīkerei Inārai Mūrniecei (Nacionālā apvienība), aģentūrai BNS sacīja LRA frakcijas vadītājs Dainis Liepiņš.

Viņš norādīja, ka šonedēļ to darītu būtu pāragri, jo šobrīd deputāti pārsvarā ir aizņemti ar nākamā gada valsts budžeta veidošanu.

Savukārt “Saskaņas” Saeimas frakcijas vadītāja vietnieks Valērijs Agešins trešdien norādīja, ka jau šobrīd par iespēju atcelt no amata Mūrnieci notiek konsultācijas ar citām Saeimas frakcijām, tostarp koalīciju pārstāvošām.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka atbilstoši vairāku deputātu, tostarp koalīciju pārstāvošu parlamentāriešu, sacītajam parlamentā pieaug neapmierinātība ar Saeimas priekšsēdētājas darbu.

Īpaši negatīvu reakciju izsauca Mūrnieces svinīgā uzruna Saeimā valsts svētkos 18.novembrī.

Agešins iepriekš norādīja, ka ar Mūrnieces darbu neapmierināti ir deputāti no visām Saeimas frakcijām. “Par viņas runu 18.novembrī sašutuši bija visi parlamenta deputāti,” viņš teica.

Agešina pausto neoficiāli apstiprināja arī citi deputāti, kuri pārstāv dažādas frakcijas Saeimā. “Ja par Saeimas priekšsēdētāju notiktu aizklāts balsojums, Mūrniece šajā amatā neatrastos,” sacīja koalīcijas partiju pārstāvošs politiķis.

Tāpat vēstīts, ka koalīcijas vadošās partijas “Vienotība” līdere un bijusī spīkere Solvita Āboltiņa uzskata, ka Mūrnieces runa 18.novembrī Latvijas Republikas proklamēšanas 97.gadadienai veltītajā Saeimas svinīgajā sēdē bijusi spļāviens sejā.

Āboltiņa norādīja, ka Saeimā pārstāvētajām partijām bijusi saruna ar Mūrnieci bez žurnālistu klātbūtnes, kurā politiķi atklāti stāstījuši par to, ko vēlētos uzlabot sadarbībā ar Saeimas priekšsēdētāju, tomēr ieteikumus Mūrniece neesot ņēmusi vērā un savā 18.novembra uzrunā turpinājusi paust NA politiku.

Mūrniece 18.novembrī uzrunā Saeimas svinīgajā sēdē aicināja atbalstīt vairākus NA politiskos uzstādījumus, piemēram, mainīt bēgļu uzņemšanas plānus, kā arī saistībā ar latviešu valodas lietojumu darba tirgū.

Pievienot komentāru

Komentāri (21)

 1. To,ka pretlatviskie koloboranti pieprasīs Mūrnieces demisiju ,es jau sapratu pēc pagājušā gada uzrunas,jo ko tik valstiski / LATVIJAS valsts!!/ pareizu NEVIENS Saeimas priekšsēdis NEKAD nebija runājis !Pati Āboltiņa vienmēr gvelza ko latviešu ausij pretīgu par “proletārij sojedzinjaisja!”,”davai družic”utt.Solvita izteikta kosmopolīte.Ne velti jau sen gribēja ievilkt SC valdībā,ka ne visi tur nelojāli utt.Nu par D.Liepiņu viss skaidrs.”Visgudrs”ierāvējs iz centrāltirgus.Neielaida Saeimā! Tāda zemiska Āboltiņas + Daiņa / LRS/ savienība.Nevar taču pati madāma ķērkt- atbrīvo fiksāk Ināra beņķi savu vai Laimdotas!!Nu un Vešņaks jau arī nepiedos ka nepieņēma pat ar šampiņu kā Sudraba.Kārtis saliekās,ka neder ne krievam Sašam,ne latviešu mankurtiem.Un SC ar Ušaku tādi tovarisči ar Krievijas dumu un “Jed.rosija”,bet te uzrodas NA LATVIETE Mūrniece. ŅEGOŽE tovarisči !!
  Latvietim būs svarīgi kurš pieprasīs Mūrnieces demisiju un kurš balsos par to !!!

 2. … Rokas nost no Murnieces … vel nomenaklaturas un vecas varas trollu bari … !!!!!!!!!!!!!!!!!

  … Patiesibu nevar aprakt, norakt, vai noliegt … un kur nav patiesiba tur ari nav taisniba … !

  …Beidzot ir kads kas pasaka patiesibu, kas vel tiek slepta … !

 3. Acīm redzot, pārkrāsotais padomju režīms par Mūrnieces uzdrīkstēšanos savā svētku runā tautai pateikt nelielu daļiņu patiesības, ir devis rīkojumu sev pakļautajām partijām no viņas atbrīvoties.
  Un tas arī noteikti tiks “demokrātiskā veidā” izdarīts. Tur, kur tiek saņemta pavēle no augšas, partijas darbojas vienoti. “Nacionāļiem”, protams, lai saglabātu “seju” būs atļauts balsot “pret”, bet tas jau neko nedos, jo viss notiks ar balsu vairākumu. Kā parasts “nacionāļi” pēc tam nokārs galviņas un paziņos, ka tas neiespaidos viņu turpmāko darbu valdībā, jo valdību “nedrīkst šūpot”.
  Smieklīgi, ja nebūtu tik skumji.

 4. Garīgi nelīdzsvarotā Aboltińa Atbildēt

  Ir pārāk pašcentrēti akla lai saprastu ka ir Vienotībai kā nāves skūpsts. Kopā ar Zaki vina ar savu nostāju un uzvedību rīkojas kā Vienotības kaprači. Bēdigi, jo reiz uz Vienotību bija ko cerēt..

 5. Ir jāpievienojas Dānijai un Polijai rādot E. savienībai skaidru signālu, ka šī nesavaldītā bēgłu lieta ir aizgājusi daudz par tālu. Mūrnieces novērojumi gan šajā gan citās Latvijas un latviešu interešu lietās, ka piemēram latviešu valodas defakto statusu šajā valstī ir pareizi.

 6. Visu cieńu Mūrniecei! Atbildēt

  Kaut saeima būtu pilna ar tādiem kā vińa un ne ar tādiem kā Agešins, Āboltińa un Artuss!

 7. Notiek nopietna valdības šūpošana un Mūrnieces kompromitēšana ir tikai daļa no Saeimas kreiso populistu plāna, radīt nestabilitāti valstī. Kas tad ir pret Mūrnieci: protams, promaskaviskā “Saskaņa”
  un varas alkatībā ieslīgušie Āboltiņa un Bondars, kā arī likumnepaklausīgais Liepiņš, kurš publiski kārto personīgus aizvainojumus. Un punkts. Bet re kādu troksni sacēluši – veselu vētru ūdens glāzē! Un BNS
  žurnālisti vēl pielej eļļu ugunī, amatieriski izpušķojot šo stāstu. Kam no tā labums? Tiem, kuri grib jukas valstī un jaunus amatus sev.

 8. Mūrniecei jāpaliek atbildīgajā amatā, ko viņa godam pilda, Āboltiņa parādīja savu īsto iedabu, vienotā frontē ar Agešinu cīnoties pret latviešu tautu.

 9. Mūrniece aizņem krēslu, kuru kāro Āboltiņa. Tāpēc visa šī jezga. Bet tad vienlaicīgi no Vienotības nevar būt arī premjers. Atdos vietu zemniekiem vai NA?
  Bet liberālie reģionāļi cerē nākotnē aizņemt Vienotības vietu pēc Vienotības aiziešanas pa Tautas partijas taku, kā arī cerē pēc tam stiprināties, pārmānot pie sevis Vienotības atlūzas. Tāpēc tagad tik centīgi uzbrūk Mūrniecei.

 10. Murniecei ir jaatkapjas nav vairs variantu

 11. Āboltiņai patiktu rozā meli tautai 18. novembrī komsomoliešu stilā un garā.

 12. Taisnība acis grauž. Nožēlojamie liekulīgie deputāti, paši neapzinās pēc kādiem klauniem izskatās savā saeimas cirkā. Gudrs par taisnību neapvainojas, bet ņem vērā.

 13. Īpaši negatīvu reakciju izsauca Mūrnieces svinīgā uzruna Saeimā valsts svētkos 18.novembrī.
  Ko tad viņa tādu pateica, par ko būtu jākaunas un vēl jāatlaiž?!

 14. Murniece-dadzis acis visiem mahinatoriem,kuri ka paraziti megina iedzivoties uz tautas rekina.

 15. vēlējos papildināt Atbildēt

  Pārprastu ariešu pārākumu demonstrē Āboltiņa ar saviem absurdajiem spļāvienu apgalvojumiem.

 16. tanta savā āriešu pārākuma apziņā jau vairs nedraudzejas ar galvu

 17. Saeima ir kauna traips visai Latvijai un vienīgie, kas ietur Saeimu rāmjos ir NA ar Mūrnieci priekšgalā. Visas tās suņubūdas un sirdsmājiņu partijas tur sēž tikai tautas nenopietnas izturēšanās rezultātā.

 18. Izskatās ka LRA valsti virza uz referendumu par Saeimas atlaisšanu. Domāju ka nākošajā Saeimā gaisu nebojās partija kas tika ievilkta no suņu būdas

 19. Liepiņ, Jelgavas machinator, rokas nost no Mūrnieces! Āboltiņa ir kauna traips mūsu parlamentam.

 20. Prom rudmataino , lai nebojā veselā prātā esošos.

Draugiem Facebook Twitter Google+