Mobilā versija
Brīdinājums -2.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
29. augusts, 2014
Drukāt

Grib paplašināt Latvijas produktu noietu Baltkrievijā (3)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs no 1. līdz 3. septembrim dosies darba vizītē uz Baltkrievijas Republiku, kur tiksies ar Baltkrievijas augsta ranga amatpersonām un uzņēmējiem, lai meklētu iespējas palielināt Latvijā ražoto lauksaimniecības un pārtikas preču eksportu uz šo valsti, portālu LA.lv informēja Zemkopības ministrijā.

“Mēs darīsim visu iespējamo, lai pēc Krievijas ekonomisko sankciju ieviešanas palīdzētu Latvijas lauksaimniecības un pārtikas preču ražotājiem palielināt saražotās produkcijas eksportu uz citām valstīm,” uzsvēra Dūklavs.

Darba vizītes laikā zemkopības ministrs tiksies ar Baltkrievijas Lauksaimniecības un pārtikas ministru Leonīdu Zajacu, Baltkrievijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras vadību, kā arī ar Baltkrievijas lielāko tirdzniecības tīklu un piena pārstrādes uzņēmumu vadības pārstāvjiem.

Ministrijā pastāstīja, ka kopā ar zemkopības ministru Baltkrieviju apmeklēs arī Latvijas Piensaimnieku centrālās savienības valdes priekšsēdētājs Jānis Šolks un Latvijas pārtikas ražošanas uzņēmumu – AS “Jaunpils pienotava”, AS “Smiltenes piens”, AS “Rēzeknes gaļas kombināts”, AS “Rīgas piena kombināts”, AS “Tukuma piens” un Lauksaimnieku pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības “Māršava” vadības pārstāvji.

Latvijas lauksaimniecības produktu tirdzniecības bilance ar Baltkrieviju pēdējos trīs gadus ir bijusi izteikti pozitīva – Baltkrievija ir viens no Latvijas nozīmīgākajiem tirdzniecības partneriem ar lauksaimniecības produktiem.

No Latvijas uz Baltkrieviju 2013. gadā eksportēti lauksaimniecības produkti 36 miljonu eiro vērtībā, kas ir par 74% vairāk nekā 2011. gadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Dūklava Lietuvas kolēģis tur jau bija 3 nedēlas atpakaļ.( un leiši jau sīta tur gaļu)…a duklavs visu laiku televizijā komentē..

  2. Izklausās pēc vistas,bet ar to starpību ,ka vista kladzina pēc olas izdēšanas,bet šis “gailis”<tēlojot vistu-pirms.

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+