Mobilā versija
Brīdinājums -0.8°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
3. maijs, 2016
Drukāt

Grib prēmijas pēc krīzes izraisīšanas

Foto - LETAFoto - LETA

Vācijas finanšu ministrs Volfgangs Šoible paudis neizpratni, kā autobūves koncerna “Volkswagen” vadītāji var aizstāvēt sev it kā pienākošās prēmijas pēc vērienīgā kaitīgo izmešu datu falsificēšanas skandāla, kura dēļ autoražotājs nonācis smagā krīzē.

Šādu kritiku ministrs izteicis pēc tam, kad “Volkswagen” atklāja, ka uzņēmuma augstākā līmeņa vadītāji par 2015. gadu kopumā saņems 63,2 miljonus eiro, neskatoties uz apjomīgajiem zaudējumiem, kas radušies šī skandāla dēļ. Pēc plašas kritikas “Volkswagen” uzraudzības padome paziņoja, ka iesaldēs 30% no valdes locekļu 2015. gada prēmijām, paredzot to iespējamu izmaksu pēc trīs gadiem atkarībā no kompānijas finanšu rezultātiem. Kā ziņots, “Volkswagen” pērn strādāja ar 1,58 miljardu eiro zaudējumiem, kas tiek skaidroti ar 16,2 miljardu eiro uzkrājumiem, kurus uzņēmums atvēlējis, lai segtu kaitīgo izmešu falsificēšanas skandāla radītos izdevumus.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+