Mobilā versija
+7.7°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
19. februāris, 2015
Drukāt

Grib regulēt biļešu cenu

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“Vienotības” frakcijas deputāti iesnieguši Saeimā likumprojektu, kas paredz pašvaldības uzņēmuma “Rīgas satiksme” (RS) sabiedriskā transporta braukšanas tarifu noteikšanu uzticēt Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK).

Deputāti rosina paplašināt ar likumu noteikto SPRK kompetenci un attiecināt to arī uz galvaspilsētas sabiedriskā transporta pakalpojumiem. Tāpat likumprojekts paredz, ka galvaspilsētas sabiedriskā transporta braukšanas maksa nevar tikt noteikta lielāka par brauciena ekonomiski pamatotām izmaksām. Likumprojekta anotācijā tiek norādīts, ka piedāvāto izmaiņu mērķis ir nodrošināt iespēju visiem valsts iedzīvotājiem saņemt nepārtrauktus, drošus un kvalitatīvus sabiedriskā transporta pakalpojumus galvaspilsētā, kuru tarifi atbilst ekonomiski pamatotām izmaksām. Pēc likumprojekta autoru domām, tas arī veicinās pakalpojuma un izmaksu atbilstību un ekonomiski pamatotu konkurenci. Kā rakstīts, 1. februārī spēkā stājies paaugstinātais Rīgas sabiedriskā transporta pakalpojumu tarifs – 1,15 eiro.

Pievienot komentāru

Piketā prasa atcelt īpašuma nodokli vienīgajam mājoklim (4)Tautas sapulcē par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atcelšanu vienīgajam mājoklim pie Saeimas piedalās ap 150 cilvēki.
Draugiem Facebook Twitter Google+