Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
3. jūnijs, 2015
Drukāt

Grib sargāt no žurnālistiem (6)

Foto-LETAFoto-LETA

"Vienotības" līdere Solvita Āboltiņa.

Pēc žurnālistes Agneses Margēvičas raksta par Drošības policijas (DP) darbiniekiem, kas lemj par pielaižu piešķiršanu amatpersonām darbam ar valsts noslēpumu saturošu informāciju, tiek vērtēta iespēja veikt grozījumus Krimināllikumā, lai ierobežotu iespēju publiskot informāciju par valsts drošības iestādēs strādājošiem cilvēkiem, vakar pēc Saeimas Nacionālās drošības komisijas (NDK) sēdes pavēstīja tās vadītāja Solvita Āboltiņa (“Vienotība”). “Mums ir līdzsvars starp vārda brīvību un to, ko šāda informācija var nodarīt valsts drošības interesēm,” uzsvēra Āboltiņa.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Tātad – shēmotāju un šeptmaņu starp “orgāniem” pietuvinātajiem atklāšana vai aizdomu izteikšana ir apdraudējums valsts drošībai??

 2. TAVS NORIETS IR NEATGRIEZENISKS…**

 3. Šī dāma ir vienā kompānijā ar Lato Lapsu, tā ka ar vārda brīvību viņas publicētajam nav nekāda sakara.
  Publicējot konfidenciālu informāciju par Latvijas drošības iestādēm, tiek mēģināts kaitēt valsts drošībai.
  Atsauce uz vārda brīvību ir tikai dūmu aizsegs.

 4. Vārda brīvība vai valsts drošība, kas ir prioritārs? Šo jautājumu vispirms lai žurnālisti uzdod paši sev, pirms kaut raksta un publicē. Īpaši šodienas apstākļos. Daļa žurnālistu kalpo saviem darba devējiem un paklausīgi publicē to ko saimnieki prasa, jo visi jau nav neatkarīgi. Un tā jau ir ļaunprātīga preses izmantošana, kas ir jānošķir no vārda brīvības.

 5. vēži no vienas kulītes !
  SKUMJI …
  Paši grauj imidžu, nevis žurnālisti !

 6. Solvita – arī Tu :(:(, nožēlojami…

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+