×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
21. novembris, 2014
Drukāt

Grībauskaite izpelnās Krievijas Ārlietu ministrijas asu nosodījumu (38)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas Ārlietu ministrija asi nosodījusi Lietuvas prezidentes Daļas Grībauskaites izteikumus Lietuvas radio. Sarunā ar Lietuvas sabiedrisko raidstaciju viņa nodēvēja Krieviju par teroristisku valsti.

Vakar intervijā Lietuvas sabiedriskajam radio Grībauskaite norādīja, ka arī Eiropu var piemeklēt agresijas vilnis, ja Krievija netiks apturēta. “Pašlaik Ukraina cīnās par mieru visā Eiropā. Ja teroristiskā valsts, kas īsteno agresiju pret savu kaimiņu, netiks apturēta, šī agresija var izplatīties Eiropā un ārpus tās robežām,” sacīja Lietuvas prezidente.

Šādi Grībauskaites vērtējumi izpelnījās asu Krievijas Ārlietu ministrijas nosodījumu. Ministrijas pārstāvis Aleksandrs Lukaševičs paziņoja, ka Grībauskaites “pretkrieviskie paziņojumi savā ekstrēmismā pārspēj Kijevas nacionālradikāļu izteikumus”, informē Krievijas ziņu aģentūra “Itar-tass”.

“Viņas paziņojumi tikai un vienīgi kavē risinājuma meklēšanu Ukrainas krīzē,” paziņoja Lukaševičs. “Tikmēr apdomīgi politiķi, kuri necenšas iegūt marginālu spēku simpātijas un kuri ir patiesi noraizējušies par situāciju Ukrainā, pieturas pie citādas, atbildīgākas retorikas.” Krievijas Ārlietu ministrijas pārstāvis arī “ieteicis” Lietuvas prezidentei mazināt savu “komjaunatnes aktīvistes degsmi” un atbrīvoties no padomijas pagātnes kompleksiem, kuri “acīmredzot liek viņai justies svētākai par pāvestu”.

Pievienot komentāru

Komentāri (38)

 1. šitie kažoka metēji vienkārši riebjas.Savulaik aktiva komuniste, mācījusies Krievijā, strādājusi partijas augstskolā, saistīta ar KGB un tagad rej uz Krieviju Ne par velti saka ka naudas dēļ i velns danco.

  • Ir tāds teiciens , ka savas domas un uzskatus nemaina tikai idioti . Tu ,Ancīt, kā sovoks biji , tā arī tāda paliksi .

 2. Ar šausmām es salīdzinu Latvijas prezidentu un premjeru ar Lietuvas un Igaunijas premjeriem un prezidentiem .Vai tiešām Latvija ir pelnījusi šādas niecības ??? Vai tiešām Latvijā nav patriotu ar stingru mugurkaulu ??? Tiešām —- jāsāk pilnībā ticēt L.Lapsas 11 piemēriem par Latviju kā JAU okupētu valsti ! Un kāda ir jaunā Saeima ? Viens no pirmajiem balsojumiem par uzturēšanās atļaujām spilgti pierāda parlamenta dziļo naidu pret Latvijas valstiskumu un latviešu tautu .Banku labklājība ir augstāka par visu !!!

 3. Visi bijušie rīkojas līdzīgi, lai apliecinātu savu lojalitāti!

 4. Pievieno savu komentāru Atbildēt

  Šī jau bāla kā vēža slimniece, laikam vairs daudz nav atlicis, pirms nāves grib pariet uz Krieviju.

 5. Prieks par šo inteliģento , gudro un reāli domājošo Valsts prezidenti.Diemžēl mums tā nav……..

 6. Vienīgā, kura izteica to, ko domā Daudzi!

 7. Krievijas ārlietu ministrijai nav nepieciešami nekādi nosodījuma izteikumi!? Tā tāpat nosodīs!!! Svētāka par pāvestu nu NOTEIKTI Lietuvas prezidente nav, bet viņa ir savā vietā! Komjaunatnes aktivitātes degsmes piemīt tik daudziem šā laika funkcionāriem, ka par to velti runāt un kur nu vel to atgādināt citiem!!! Vispirms jatiek skaidrībā katram pašam ar sevi un savu pagātni…Risinājuma meklēšanu Ukrainas krīzē prezidentes izteikumi NOTEIKTI NEKAVĒ!!!

 8. TIEŠI TĀ DAINA!!! PALDIES!!!

 9. kam j leisiem jasaka paldies par patreizejo lietuvas teritoriju ?

 10. Grabuskaite ir Labākā Atbildēt

  Viņa ir reals mus dienas Presidente kas māk runāt par to kas ir butisks šodien baltijā un Eiropā.
  viņas runas vaiadzētu visiem lasīt un priecāties ka ir Presidente kas aizstav Ukraini un viņā ir vienkarši cilvēks kas saprot kas notiek pasaulē.

 11. Reaģē tā kā jau tas pienākas teroristiskai valstij.

 12. Pasarg Dievs, kādi šajā avīzē salasījušies Kremļa un Pļutina fani ! Varu derēt, praktiski visi trenniņbiksēs. Nu tak pazūdiet ellē, Jūs pat īstajiem krieviem neesat vajadzīgi. Leiši un eestipoisi malači, tik mums ar tiem valdošiem galīgs posts, katrs nākošais lielāks lupata.

 13. KRIEVIJA VAR LEPOTIES AR SAVU PREZIDENTU.NU KO VAR VISU LAIKU APVAINOT KRIEVIJU.GALVENIE IENAIDNIEKI PASAULE IR AMERIKOSI ,KAS GRIB AR PAKALPINU PALIDZIBU VISUS PIESMIET.

 14. sakiet ko gribat,bet krievi ir daudz inteliģentāki par eiropiešiem .Viss ko vini saka izklausās ļoti korekti.Nekad ne Putins, ne lavrovs nav izteikušies par citiu valstu līderiem kaut kā aizvainojoši ,kā piemeram, stulbais Saakšvili vai ukru ārlietu ministrs.Taisni kauns.Un vēl apsaukā par vatniķiem…paši simts reiz lielāki vatņiki.

  • Un tadel ka gadigam tevam Vladimiram ar smagu sirdi un stingru roku bus japarada siem neatbildigiem leisiem ka tikt atpakal uz pareizo celu!. Ka istam tautu tevam Vladimiram ir tas nopietnais pienakums ievest kartibu netikvien savas bet ari visas kaiminu majas!!

  • Katrs cīnās pa savam,viens ar vārdiem ,bet otrs ar ieročiem,tad ,kas tavuprāt ir pieklājīgāk,nogalināt vai tikai apsaukāties,ko tu pati attiecībā uz sevi izvelētos,lodi pierē vai tikai,ka kāds tevi nosauktu par kremļa simpazitēju.

  • Tev ,Ancīt , laikam smadzeņu vietā salmi vien ir , ja tu piekrīti krievu “inteleģentai un korektai ‘ agresijai pret savu tuvāko kaimiņu valsti . Tūkstošiem nogalinātu ukraiņu tautas labāgo dēlu , tikpat daudz dzīvibas zaudējuši un sakropļoti pašas Krievijas iesūtītie “brīvprātīgie” . Un tu te vēl vari spriedelēt par krievu valstsvīru korektumu!?

 15. vajaga nemt piemeru no bijusiem komjauniesiem !

  • Redzams, vienam otram putra galvā. Ņemt piemēru no Priedīša u. c….Man vienalga kas viņš ir bijis (komunists vai nekomunists) -galvenais, ko spējis labu izdarīt Valsts labā

 16. … Anna … ditto !

 17. Malacis,Grībauskaite,apskaužu lietuviešus,ka viņiem ir tik drosmīga,gudra un uzticama prezidente!
  Latvijā tagad ir mīkstčauļi.

 18. Varbut vajadzetu nomainit apgerba stilu vai tik tiesam viens tas metelis ir vasara un ziema.

 19. Cik labi un pareizi atbildeja krievijas parstavis.

 20. Kaut mums būtu tik drosmīgi politiķi kā Grībauskaite! Tas ir tikai sapnis,kas tik drīz nepiepildīsies!

Draugiem Facebook Twitter Google+