×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
30. augusts, 2014
Drukāt

Grībauskaite: Krievija atrodas kara stāvoklī pret Eiropu (4)

LETA/AFPLETA/AFP

Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite paudusi pārliecību, ka pašreizējā Krievijas rīcība Ukrainā ir kvalificējama kā karš pret Eiropu.

“Krievija atklāti un tieši ir iesaistījusies kara stāvoklī pret Ukrainu, Krievija atrodas kara stāvoklī pret valsti, kas vēlas būt tuvāk Eiropai, un tātad tā atrodas kara stāvoklī ar Eiropu,” Lietuvas prezidente teica žurnālistiem pirms Eiropas Savienības (ES) Padomes sēdes Briselē.

Grībauskaite pauda pārliecību, ka ES ir jāpalīdz Ukrainai aizsargāties, tostarp arī piegādājot tai nepieciešamo militāro aprīkojumu.

Turklāt Lietuvas prezidente arī pauda viedokli, ka ES vajadzētu ieviest pilnīgu embargo bruņojuma un aizsardzības tehnoloģiju piegādēm Krievijai.

“Pilnīgs embargo: nevis nākotnes militārajiem un aizsardzības līgumiem, bet gan pilnīgs embargo”, kas attiecas arī uz jau noslēgtajiem līgumiem, sacījusi Grībauskaite.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Jurijs vel 1. septembris, 2014 18:23 Atbildēt

    Pa to lajku museje drosmig varonji bus jau nacik Kieva.Dod vini-burzuj nedelju-xo,xo .Akstu bars.Viena poga un pus polija zem udeniem bus un Pribaltika ari.Vinji ajzmirs ,kam vini butu patejcigi, ka ir dzivi un tagad vispar polijas valsts un jusu mazas musu gubernjas. Putin ir genij un jumsim bus bucot roka un kaja,ka var te dzivot un vel ko muldet pret musu speku un varu.

  2. Labak stav tur klusi.Kas kievas huntaj paliidziba sutij savus karavirus ,kopa ar Latviju , igauniem ,poliem.Tagad jau par velu aurot un kadam bus pa to jaatbild.Kapejc Vacija un vel citi ,kas bagatak pa Jums dziivo ne sutij tur savus karavirus?

  3. jus nesaprotat ka atrodaties kara stavokli ar krieviju ne jau eiropa dodies uz augstskolu viltus izglitibu ieguveja….sapni jums secen…..atgriez vilnu-polijai…..

  4. Lai pasvītrotu prezidentes Gribauskaites ieteikto embargo, visām trim Baltijas valstīm būtu jāatsauc savi vēstnieki no Francijas ‘uz konsultācijām’.

Draugiem Facebook Twitter Google+