×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
7. janvāris, 2015
Drukāt

Grībauskaite runās Davosas forumā (1)

Foto: Ivars BušmanisFoto: Ivars Bušmanis

Pasaules ekonomikas forumā, kas no 21. līdz 24. janvārim notiks Davosā Šveicē, viena no galvenajām runātājām šogad būs Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite.

Šogad Davosā tiek gaidīts rekordliels dalībnieku skaits – pāri par divarpus tūkstošiem, tostarp aptuveni 300 valstu un valdību vadītāji un ministri, kā arī 1500 biznesa pasaules līderu no vairāk nekā 140 valstīm. Davosas ekonomikas forumā būs pārstāvēti daudzu Eiropas valstu vadītāji, augsta līmeņa delegācijas no Ķīnas, ASV, Japānas un Krievijas, kā arī Āfrikas, Āzijas un Latīņamerikas valstīm. “Mūsdienu līderiem nākas saskarties ar nepieredzētiem izaicinājumiem vēriena, savstarpējās saistības un attīstības ātruma ziņā,” norādījis Davosas foruma dibinātājs Klauss Švābs. “Atrast ceļu, kā tikt tiem cauri 2015. gadā, ir kritiski svarīga prioritāte ikvienam līderim – ne vien nodrošināt ilgtspējīgu attīstību, bet arī atjaunot uzticēšanos.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nezin kāpēc Lietuva atturējās ANO balsojumā par Palestīnas valsts atzīšanu? Tātad Izraēla var okupēt Palestīnas teritoriju,bet Krievs savu teritoriju Krimu atgūt nedrīkst. Gribuskaite pastāsti,kāpēC Izraēla var okupēt citas valst zemi,bet Krievija nedrīkst?

Draugiem Facebook Twitter Google+