×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
22. marts, 2015
Drukāt

Grībauskaite saņēmusi Ukrainas Gada cilvēka titulu (12)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite sestdien Kijevā saņēmusi Ukrainas Augstākās akadēmiskās padomes piešķirto apbalvojumu “Gada cilvēks”.

Grībauskaitei Gada cilvēka tituls piešķirts par Ukrainas interešu aizstāvēšanu augstākajā starptautiskajā līmenī, aktīvu Eiropas centienu un Ukrainas teritoriālās integritātes atbalstīšanu.

Apbalvojumu Grībauskaitei pasniedza Ukrainas eksprezidents Leonīds Kučma un televīzijas programmu vadītāja Natālija Moseičuka.

Saņemot apbalvojumu, Grībauskaite norādīja, ka šis tituls pienākas ikvienam ukrainim.

“Gada cilvēks ir katrs ukrainis, visa jūsu tauta, kas cīnās un aizstāv savu izvēli, kuru atbalsta visi brīvās Eiropas ļaudis,” norādīja Grībauskaite, piebilstot, ka pirms 25 gadiem arī lietuviešiem nācies aizstāvēt savu izvēli, tādēļ Lietuva šodien saprot un atbalsta Ukrainu.

“Jūs visi esat varoņi, jo cīnāties par savu nākotni un mieru visā Eiropā,” viņa piebilda.

Ukrainas Gada cilvēka tituls savulaik piešķirts pāvestam Jānim Pāvilam II, Polijas prezidentam Aleksandram Kvasņevskim, Gruzijas prezidentam Mihailam Saakašvili, Lietuvas prezidentam Valdam Adamkum, Eiropas Savienības (ES) ārpolitikas koordinatoram Havjeram Solanam, Eiropas Padomes ģenerālsekretāram Valteram Švimmeram, ASV senatoram Džonam Makeinam.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Un kā tad mūsu Sandra!!!!???? Kur viņas ordenis par nakšņošanu Maskavas lidostā????!!!!

 2. Varbut DBliks visiem domat vienadi kaut kads absurds laikam vecaki ir audzinajusi mute ,vai vienmer ir panakusi kad DBsaka ko vecaki velas dzirdet sev par labu ,paldies pec DB metodes nedzivosu teiksu atklati visu ko domaju bez DB padoma .

 3. D.B mums katram ir dotas iespejas izteikt savu veidokli kadel ta uztraucies par komentaru tur kaut kas slikts rakstits man tas porosenko ir bernu slepkava cik bernu ir cietusi vina del kurs nu nekadi nevelas partraukt to karu pats vienmer atrod visadus iemeslus ,vari aizstavet cik gribi ,man varbut nepatik tavas domas izteiksu atklati GLUMAS

 4. Lūgums LA redakcijai.
  Lūdzu rast iespēju lasītājiem veikt uzrakstīto komentāru novērtēšanu. Šī iespēja veicinās aktivitāti un ieinteresētību apspriest kādu konkrētu tēmu. Iespējams, ka tā Jūs savlaicīgāk pamanīsiet, ka jau pietiekoši ilgi šeit ‘rēgojas’ nepiedienīgi komentāri.
  Piemēram:
  “U 23. marts, 2015 10:08 Fašisti kopojas!”;

  “Try 23. marts, 2015 10:07 Zaglis ar lesbieti. Gadsimta foto” ;

  “juta 22. marts, 2015 18:39 Vai si nav nolukojusi to slepkavu par viru kad tik loti censas” .
  Faktiski šo komentāru autorus derētu pārbaudīt DP!
  Ar cieņu,
  D.B.

 5. Fašisti kopojas!

 6. Zaglis ar lesbieti. Gadsimta foto.

 7. Vai tad Bērziņu nemaz nepieminēja?

 8. Grībauskaite tituli godam nopelinījusi

 9. Izskatās kā brālis ar māsu!

 10. Vai si nav nolukojusi to slepkavu par viru kad tik loti censas .

 11. Kāpēc LA šito paskvilu ārā nedzēš? Tanī pat laikā nevainīgus ierakstus dzēš!!

Draugiem Facebook Twitter Google+