Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Haralds, Almants
Trešdiena, 22. februāris, 2017
11. jūnijs, 2015
Drukāt

Grībauskaite: visu Āfriku uz Eiropu nevar pārvietot (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite paziņojusi, ka Lietuva apšauba Eiropas Komisijas ierosināto kvotu sistēmu nelegālo imigrantu pārvietošanai, un uzsvēra, ka nevar visu Āfriku pārvietot uz Eiropu.

Prezidente sacīja, ka Lietuva mēģinās panāk brīvprātības principu bēgļu uzņemšanā, jo kvotu sistēma nav taisnīga. “Mēs nevaram pārvietot visu Āfriku uz Eiropu. Mums jādomā, kā palīdzēt šiem cilvēkiem, lai viņiem nav jādodas prom,” paziņoja Grībauskaite, piebilstot, kas tas ir sevišķi svarīgi, ņemot vērā cilvēku kontrabandistu uzplaukumu uz šo bēgļu rēķina. “Pasīvi pārvietojot bēgļus Eiropā, mēs tikai veicināsim kontrabandas biznesu,” sacīja prezidente. Viņa norādīja, ka Lietuva varētu uzņemt līdz 250 nelegālo imigrantu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. toties jenki-nato kopigi var bombardet ziemelafriku so valstu vaditajus likvidet lai tautinas muk kur grib kaut uz leisu zemi visi leitiete bus prieciga sos barojot visus kopa ar jenkiem-n….

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+