Horoskopi un mistika
Horoskopi

Gribēsies aizvien baudīt vasaru un izdosies būt saskaņā ar visiem! Horoskopi no 26. augusta līdz 1. septembrim0

Foto: Pixabay

Auns

Grib atteikties no pagātnes un darīt visu gluži citādi, nekā līdz šim, un viņam ir pamats tā darīt – idejas un nodomi viņa galvā kūsāt kūsā. Tas, protams, ir labi, un šonedēļ viņš, cerams, sasniegs daudz, tomēr Auna agresivitāte nepatiks daudziem.

Vērsis

Šonedēļ viņš ir gaidīts jebkurā sabiedrībā sava pozitīvisma, manieru un labestības dēļ. Viņam arī daudz jaunu ideju, tās viņam nebūs jārealizē vienam pašam – atbalstītāju netrūks. Ja tikai pašam pārlieku negribēsies baudīt dzīvi…

Dvīņi

Arī viņiem daudz jaunu ideju un nodomu. Nedēļas pirmā puse ir vislabvēlīgākā to realizācijai. Tuvāk nedēļas beigām var pietrūkt attapības tikt galā ar grūtākām situācijām, tādēļ šajā laikā vajadzētu izvairīties no riska.

Vēzis

Šonedēļ izdosies būt saskaņā gandrīz ar visu un visiem. Izdosies paveikt ļoti daudz un ar labām sekmēm, tomēr nevajadzētu ķerties pie visa uzreiz, kādu laiku atlicināt arī atpūtai. Tiem, kuri atvaļinājumā, labāk par darbu nedomāt vispār.

Lauva

Arī viņa būs harmonijā gandrīz ar visiem un, ja piedevām viņa būs vēl atvaļinājumā, bezrūpīga atpūta gandrīz vai garantēta. Ja nu tomēr jādodas uz darbu, šo laiku vajadzētu izmantot, lai uzlabotu attiecības ar kolēģiem un pat priekšniecību.

Jaunava

Visur viņu gaidīs diezgan bezrūpīga eksistence. Atvaļinājumā esošajām, protams, šis laiks jāizmanto atpūtai, taču arī pārējām nevajadzētu izmist – priekšniecība, domājams, liks mierā. Tas gan nenozīmē, ka varēs slinkot…

Svari

Viņi grib baudīt dzīvi un pieliek visas pūles, lai tas izdotos. Svari varētu būt visai apmierināti ar šonedēļ piedzīvoto, ja ne viens “bet” – šāda dzīve tomēr prasa daudz naudas un arī darbs var tikt pamests novārtā. Atliek vien cerēt, ka tas nebūs pārlieku…

Skorpions

Pats atrod sev darāmo un metas tajā iekšā ar visu krūti. Daudz jaunu oriģinālu ideju, kuru lielākā daļa atrod sev pielietojumu. Vienīgās briesmas draud no priekšniecības, kura var sagribēt viņa radošo brīvību ierobežot.

Strēlnieks

Viņš grib baudīt vasaru, un, ja netraucēs darba pienākumi, tas viņam arī izdosies. Grūtāk būs tiem, kuri iejūgti darbā, – lai tiktu galā ar pienākumiem, nāksies cīnīties ar visdažādākajiem vilinājumiem. Un nevajag būt izšķērdīgam.

Mežāzis

Piemērots laiks iesāktā turpināšanai, taču būs nepieciešama disciplīna un turēšanās pie nospraustā plāna. Viņam gan gribētos sākt arī ko jaunu, taču diemžēl apstākļi nav tam pārāk piemēroti un tas rada zināmu neapmierinātību ar dzīvi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Daudz jaunu ideju un nodomu, taču, lai realizētu kaut daļu no tiem, būs nepieciešama enerģiska rīcība, pašdisciplīna un spēja nenovērsties no mērķa, sastopot grūtības. Rast draugus un atbalstītājus palīdzēs spēja modināt simpātijas.

Zivis

Traucēs pārlieks ideālisms un arī pārlieku augsts pašnovērtējums. Būtu labi, ja viņas nolaistos uz zemes un tā vietā, lai bezgalīgi runātu par darāmo, tiešām ķeros pie reāla darba. Tomēr ideju un projektu prezentēšanai labvēlīgs laiks.

LA.lv
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Kā planētas ietekmēs mūsu ikdienu, Saulei ejot caur Svaru zvaigznāju
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Neuzticies svešiem cilvēkiem! Horoskopi 12.septembrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Šajās dienās pati daba dziedina: Svaru padomi
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Pedagoģiju studējušo daudz, bet skolotāju – maz
2 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Kad ārēji sakopies indivīds ver vaļā muti, nereti ir jābāž ciet ausis
28 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. Spēcīgais vējš gandrīz nogāzis sastatnes deviņstāvu ēkai uz Liepājas centrālās ielas
1 stunda
LE
LETA/LA.LV
Dabā
Sinoptiķi svētdien izsludinājuši Latvijā oranžā līmeņa brīdinājumu par stipru vēju
6 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Džonsons: Breksita sarunās panākts milzīgs progress
9 minūtes