Horoskopi un mistika
Horoskopi

Gribēsies visu sākt no nulles! Horoskopi 26.augustam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Tieši šodien daudzi Auni sajutīsies pacilāti, pieaugs enerģija un iedvesma: vienā vārdā – pavērsies jauni dzīves horizonti.

Vērsis

Šis ir periods, kad iespējams uzsākt jaunu dzīvi, arī pakāpties karjerā un izveidot ģimeni vai sakārtot dažādus attiecību jautājumus ģimenē. Šajā dienā var rēķināties gan tikai ar paša spēkiem, neviens nepalīdzēs.

Dvīņi

Šodien tu vari iepazīties ar jauniem draugiem un cilvēkiem, ar kuriem domā līdzīgi. Vari satikt arī savu mīlestību. Labvēlīga diena, lai dotos ceļojumā.

Vēzis

Šī diena motivēs Vēžus pārdomām, pašanalīzei un ļaus koncentrēties savām iekšējām sajūtām. Šodien pie altāra doties gan nav vēlams, kā arī šodien uzsāktās attiecības būs neveiksmīgas.

Lauva

Nav izslēgts, ka šodien Lauvas sajutīs brīvību, būs veiksmīgas un iedvesmotas. Daudziem gaidāms kāds brauciens vai ceļojums, kas būs veiksmīgs.

Jaunava

Diena simbolizē vērtību pārvērtēšanu. Šodien tu pēkšņi izjutīsi nevajadzīgu un netīkamu cilvēku apgrūtinājumu, sapratīsi, iespējams, ka kāds darbs vai aizraušanās tev nesagādā nekādu prieku. Pacenties tikt vaļā no nevajadzīgiem pienākumiem un izbeigt attiecības ar neīstiem cilvēkiem.

Svari

Šodien liktenis var sagādāt dažādus pārsteigumus, nesatraucies – tie būs patīkami. Šī diena būs veiksmīga. Vari nodarboties ar radošiem darbiem.

Skorpions

Jebkurās lietās iestājies būs neliels klusums un miera brīdis. Attiecības ar partneri būs mierīgas un stabilas. Pārmaiņas šobrīd ir maz iespējamas.

Strēlnieks

Strēlnieki šodien var sajust drauga plecu un atbalstu visgrūtākajos brīžos. Taču darba jautājumos veiksme tevi gaida vien tad, ja tu pratīsi darboties komandā.

Mežāzis

Privātajā un ģimenes dzīvē gaidīt kādas pārmaiņas šobrīd nevajag, taču attiecības ar mīļoto cilvēku var veidoties sarežģītākas, nekā tev gribētos. Ja šajā dienā tu iepazīsies un šis cilvēks kļūs par tavu mīļoto, taviem radiem nebūs pret viņu simpātiju.

Ūdensvīrs

Tie Ūdensvīri, kas nobīsies no pārmaiņām, šodien priekšroku dos rutīnai – kā darbā, tā privātajā dzīvē. Vislabāk būtu, ka tev ir iespēja pārdomāt savas izvēles – kurā virzienā doties.

Zivis

Šīs dienas aktivitātes radīs tevī… garlaicību! Tev gribēsies mainīt savu dzīvi, rīkoties netipiski sev, īsāk sakot, gribēsies pat visu sākt no nulles.

LA.lv