Horoskopi un mistika
Ezoterika

Gribi atbrīvoties no parādiem? Ezoteriķi iesaka tos “sadedzināt”12

Foto – Shutterstock

Parādi, parādi, parādi…? Ko lai iesāk ar tiem? Kā ātrāk un mazsāpīgāk tikt vaļā?

Ezoteriķi piedāvā vienkāršu rituālu, kas ļaušot atbrīvoties no visiem parādiem, ja to veiksi dilstošā Mēnesī (no 22. līdz 28. Mēness dienai – skaties Mēness kalendārā).

1. Vienā no šīm dienām pusnaktī paņem tīru papīra lapu un uzraksti visu to cilvēku vai orgnizāciju sarakstu, kuriem esi parādā naudu, norādot katram pretī parādu summu.

Nekas nav jāsaka, skaļi nav jāizrunā neviens vārds.

Tātad sarakstu aizpildi klusējot. Rakstot vari iedomāties savu kreditoru sejas, iztēloties, cik tie apmierināti, it kā jau būtu saņēmuši atpakaļ savu naudu. Iedomājoties šos cilvēkus, tu viņiem itin kā nosūti enerģiju un attīri karmiskās saites, kas jūs sasien un notur kopā.

2. Tiklīdz tas paveikts, sadedzini lapiņu. Vēlams to aizdedzināt uzreiz no visiem četriem stūriem. Protams, par drošību gan jāatceras! Tāpēc dedzināšanai izvēlies, piemēram, metāla paplāti vai šķīvi.

Skaties, kā lapiņa deg. Ievēro, kurš no kreditoriem “sadegs” pirmais, kurš – pēdējais.

3. Iztēlojies, kā sadeg diegi (virves, ķēdes), kas tevi saista ar parādiem un kreditoriem.

Saistītie raksti

4. Kad viss sadedzis, pelnus izmet (aizpūt) uz ielas vai noskalo tualetes podā. Skaļi pasaki: “Es atbrīvojos no visiem saviem parādiem! Lai notiek tā!”

5. Vēlams, lai zīmīte sadegtu ar pirmo reizi, citādi viss jāsāk no sākuma!

6. Nekādā gadījumā nedrīkst veikt šo rituālu augošā Mēnesī, tas ir, piemērotās dienas ir tikai no 22. līdz 28. dienai. Arī Pilnmēness nederēs. Citādi efekts būšot tieši pretējs!

LA.lv