Mobilā versija
Brīdinājums -1.0°C
Hilda, Teiksma
Sestdiena, 16. decembris, 2017
2. augusts, 2016
Drukāt

Gribi atbrīvoties no parādiem? Ezoteriķi iesaka tos “sadedzināt” (9)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Parādi, parādi, parādi…? Ko lai iesāk ar tiem? Kā ātrāk un mazsāpīgāk tikt vaļā?

Ezoteriķi piedāvā vienkāršu rituālu, kas ļaušot atbrīvoties no visiem parādiem, ja to veiksi dilstošā Mēnesī (no 22. līdz 28. Mēness dienai – skaties Mēness kalendārā).

1. Vienā no šīm dienām pusnaktī paņem tīru papīra lapu un uzraksti visu to cilvēku vai orgnizāciju sarakstu, kuriem esi parādā naudu, norādot katram pretī parādu summu.

Nekas nav jāsaka, skaļi nav jāizrunā neviens vārds.

Tātad sarakstu aizpildi klusējot. Rakstot vari iedomāties savu kreditoru sejas, iztēloties, cik tie apmierināti, it kā jau būtu saņēmuši atpakaļ savu naudu. Iedomājoties šos cilvēkus, tu viņiem itin kā nosūti enerģiju un attīri karmiskās saites, kas jūs sasien un notur kopā.

2. Tiklīdz tas paveikts, sadedzini lapiņu. Vēlams to aizdedzināt uzreiz no visiem četriem stūriem. Protams, par drošību gan jāatceras! Tāpēc dedzināšanai izvēlies, piemēram, metāla paplāti vai šķīvi.

Skaties, kā lapiņa deg. Ievēro, kurš no kreditoriem “sadegs” pirmais, kurš – pēdējais.

3. Iztēlojies, kā sadeg diegi (virves, ķēdes), kas tevi saista ar parādiem un kreditoriem.

4. Kad viss sadedzis, pelnus izmet (aizpūt) uz ielas vai noskalo tualetes podā. Skaļi pasaki: “Es atbrīvojos no visiem saviem parādiem! Lai notiek tā!”

5. Vēlams, lai zīmīte sadegtu ar pirmo reizi, citādi viss jāsāk no sākuma!

6. Nekādā gadījumā nedrīkst veikt šo rituālu augošā Mēnesī, tas ir, piemērotās dienas ir tikai no 22. līdz 28. dienai. Arī Pilnmēness nederēs. Citādi efekts būšot tieši pretējs!

Vairāk par Mēness dienām uzzināsi, izlasot rakstus, kas skatāmi zem šī materiāla!

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Kadas bleņas tik neizdoma, kam tas vajadzigs tik talu no realas dzives.

 2. Par KL 201.pantu. Augļošana.
  Krimināllikuma 201.pants. Augļošana.
  Par dažāda veida aizdevumiem, kuri izdarīti, apzināti izmantojot aizdevuma ņēmēja smago materiālo stāvokli, un kuru nosacījumi ir viņam pārmērīgi apgrūtinoši (augļošana), —
  soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt minimālajām mēnešalgām.
  (Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.02.2004. likumu, kas stājas spēkā 01.01.2005.)
  Krimināllikuma komentāri. 5.grāmata.Sevišķā daļa. Izdevējs – firma “AFS”, Rīga 1999, autori: Uldis Krastiņš, Dr.hab.iur.,prof.- XVIII nodaļa (175.-189.panti) un Aivars Niedre, Dr.iur, doc.-XIX nodaļa (190.-223.panti)
  60., 61.lpp.komentārs pie Krimināllikuma 201.panta:
  1. Augļošana ir mazāk smags noziegums.
  2. Nozieguma objekts ir tautsaimniecības intereses finansu-kredīta sfērā, bet nozieguma priekšmets – nauda vai citas materiālas vērtība (atvietojamas lietas).
  3. No objektīvās puses komentējamā pantā paredzēto noziegumu raksturo aktīvas darbības – naudas vai citu atvietojamu lietu aizdevums (aizdošana), ko personām (personai) vairākos gadījumos izsniedz aizdevējs. Pie tam katrā gadījumā jākonstatē, ka: 1) persona (aizdevuma saņēmējs), vainīgajam (aizdevējam) apzinoties, objektīvi ir smagā materiālā stāvoklī; 2) aizdevums izdarīts (noslēgts līgums), lai aizdevuma devējs par to saņemtu augstu atlīdzību (noteikta liela procentu likme); 3) aizdevuma nosacījumi aizdevuma ņēmējam ir pārmērīgi apgrūtinoši (mantisks labums, ko sī persona iegūst, ir nesamērīgi zemāks par to labumu, kuru viņa apņemas atdot vainīgajam).
  4. Noziegums ir pabeigts ar brīdi, kad izdarīti vairāki (vismaz divi) aizdevumi (noslēgti līgumi), pastāvot augšminētajiem nosacījumiem, neatkarīgi no darījuma sekām (formāls noziegums).
  5. No subjektīvās puses komentējama pantā paredzētais noziegums izpaužas tieša nodoma veidā, pie kam vainīgais, zinot par aizdevuma ņēmēja smago materiālo stāvokli, vēlas to izmantot iedzīvošanās nolūkā.
6. Komentējamā pantā paredzētā nozieguma subjekts var būt fiziska persona, pieskaitāma, četrpadsmit gadu vecumu sasniegusi persona, kas ir aizdevuma devējs.
7. Latvijas Kriminālkodeksā nav paredzēta kriminālatbildība par augļošanu. Tādēļ komentējamais pants piemērojams tikai gadījumos, kad tajā norādītais noziedzīgais nodarījums izdarīts pēc 1999.gada 1.aprīļa.
Interesanti, ka 2004.gada grozījumi papildināja sankciju ar piespiedu darbu.;)))
  Vai Latvijā nav neviena tāda aizdevuma saņēmēja un nav neviena tāda aizdevēja?
  Likumdevējs aktualizējoties ātro kredītu problemātikai nolēma grozīt Krimināllikuma 201.pantu, un TAGAD(05.05.2014) tas ir spēkā šādā redakcijā:
  201.pants. Augļošana
  Par dažāda veida aizdevumiem, kuri izdarīti, apzināti izmantojot aizdevuma ņēmēja smago materiālo stāvokli, un kuru nosacījumi ir viņam pārmērīgi apgrūtinoši (augļošana), —
  soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

 3. Latvijas rezidents var ta izdarit.

 4. Parādus nevajag radīt. Dzīvo no tā ko pats esi sapelnījis…..
  Viss pārējais tevi no parādā neatbrīvos. Tikai pats ir savas laimes kalējs, nevis kkāds ezoteriķis:)

 5. Pesteļošana vien ir…kur tad tie parādi izgaisīs…Patīk piebilde beigās – Citādi efekts būšot tieši pretējs!:D

 6. parāda piedzinējs var nākt kaut vai katru dienu pie manis…man nekā nav..vis ir pārakstīts… pat trusenes… Pēc likuma ja gada laikā šie neliekas ne zinis un neko neatsūta iestājas noilgums 😀

 7. 1. parādus nevajag taisīt.
  2. parādus vajag atmaksāt, nevis darīt muļķības.

 8. Parāds nav brālis – dedzini vai nededzini papīrus, bet tiesu izpildītājs tā vai tā atnāks … Vienīgā izeja: tikt pie aizdevēja papīriem …

  • vo, vo, šitas varētu nostrādāt, ja dedzināmais nav paša rakstīts kreditoru saraksts, bet gan no bankas izzagts hipokredīta līgums vienīgajā eksemplārā.

Jaungada horoskops. Kāds katrai zodiaka zīmei būs 2018. gada 1. janvāris? (1)Pirmās jauna gada dienas reizēm ir visai sarežģītas. Piedāvājam horoskopu, kas palīdzēs tikt galā ar visnegaidītākajām situācijām!
Draugiem Facebook Twitter Google+