×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
5. septembris, 2012
Drukāt

Grieķijai liek ieviest sešu dienu darba nedēļu

Foto - AFPFoto - AFP

Starptautiskie aizdevēji uzstāj, lai Grieķijas valdība īstenotu vērienīgas reformas nodarbinātības jomā, tostarp ieviestu sešu dienu darba nedēļu, raksta britu laikraksts “The Guardian”.

Šāda prasība izteikta Eiropas Komisijas (EK), Eiropas centrālās bankas (ECB) un Starptautiskā valūtas fonda (SVF) adresētā vēstulē Grieķijas valdībai, kurā norādīts, ka šie pasākumi Atēnām jāveic, lai saņemtu otro aizdevuma daļu – 31,5 miljardus eiro no kopējā 130 miljardu eiro vērtās atbalsta paketes. Paredzams, ka šādas prasības vēl vairāk pasliktinās jau tā saspringtās Grieķijas valdības un iedzīvotāju attiecības. “Visās nozarēs jāpalielina darba dienu skaits līdz sešām,” teikts aizdevēju vēstulē Atēnām.

Šonedēļ Grieķijā atkal ierodas starptautisko aizdevēju grupa, kura atkārtoti skatīs, kā Grieķija īsteno solītās reformas un taupības pasākumus. Sagaidāms, ka ar ziņojumu par valsts ekonomiku un grieķu valdības paveikto EK, ECB un SVF klajā nāks oktobrī. Tad arī varētu būt zināms, vai Grieķija saņems tik nepieciešamo naudu, vai tomēr tās liktenis eirozonā kļūs vēl neskaidrāks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+